Kadınların Sakalı çıkar mı ?

Kadınların Sakalı çıkar mı ?

Bazı kadınların bıyıklarının çıktığını görüyorum ama sakal hiç görmedim açıkçası bunu çok merak ediyorum acaba kadınların da sakalları çıkar mı hiç traş olurlarmı ?

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• bugün dolmuşta yanımda oturankızın kollarındaki kıl benimkinden fazlaydı laaan :D utandım kendimden zuahhaha :D:D

0|1
    0|0
    • eyw adamım'da harbi utanc vericiydi :D:D

Kızlar Ne Diyor 5

• traş olmazlar tabi ki ama sakalları çıkar genelde yaşlanınca bir kaç sert kıl çıkar. bazende kıl ve hormon yapısına bağlı olarak genç yaşta çıkar. ama traş olmuyorlar :D

0|1
    0|0
  • kuaförde görmüştüm kadının yanaklarına ağda yapıyorlardı.

0|1
    0|0
  • hormonlarında sıkıntı varsa çıkar

0|1
    0|0
  • har hafta düzenli traşımı olurum .

0|0
    0|0
  • küçükken bisikletten takla atıp yuzumu yaralamıştım. çeneme dikiş atılmıştı sakal denemez ama dikiş atılan etin üzerinde 4-5 kıl cıkıyor :( bu soruyu görüncede bir hayli üzüldm ama 1 ay srna lazere baslıyorum kurtulacagım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Burada birinde var erkek gibi sanki ama diyecek birşey yok alırsa daha fazla çıkar çünküde

0|0
    0|0
  • tabiki onlarda kuaföre gittiğinde,iple bıyık falan aldırıyorlar,faul leri çok uzum kız görmüşlüğüm var ama tamamen kirli sakallı henüz göremedim,görmekte istemem açıkcası :)

0|0
    0|0
  • Bizim 16c 16k da sakallı abla teyzeler mevcut :))

0|0
    0|0
  • sakal traşı olan bir kadın tanıyorum ben bildin erkekler gibi traş oluyor ya :)

0|0
    0|0
  • ben gördüm recep ivediği benziyodu

0|0
    0|0
Yükleniyor...