Arabasının arkasına neden..?

Sevgilim peugeot sportif bir araba aldı kendine. ve arkasının camına kendi numarasını yazdırmış. neden böyle bir şey yaptı sizce numarasını arka camının üstüne yazdırmasında ki amaç ne olabilir?

0|0
5|14

En İyi Kız Görüşü

• hayır canım kesnlıkle böyle bır sey söz konusu olamaz. kızların sportif araba hayranı olduğunu biliyordur ve bır sazan elbet düşecektir diye düşünmüş yazmış numarasını. tek gunlıkte olsa ilişkiler pesinde.. bence hayır gelmez ondan

1|0
    0|0
    • yani araba hatalarndan sebep arasınlar diye yazmış olamaz öyle mi :/ evet arabası gerçekten çok hoş kızlar beğenir :/ bagaj kapağında ki camın üzerine yazdırmış cep nosunu

• evet aynen öyle. kör olmamak lazım aşkta. sen sana sadık kalacak bır bırey ara. ondan ne köy olr ne kasaba. hıc tahammulum yok böyle şeylere

• önce emin olmam gerekir ama onun için yazdgına sonra gereken kararı vericem. çok teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 14

• Arayın beni diyo züppe

1|0
    0|0
  • Genel amaç yanlış parkettiğindre uyarılması içindir ama cama yazdırması ilginç.

1|0
    0|0
    • nereye yazdırması gerekirdi

• Kalıcı olması iyi değil ama kızlar neden arasın ki ordaki numarayı oda saçma bence.

• Bencede saçmaa niye yazdırdı ki dahaa. hemde çok iyi görünüyor arka bagaj kapağının üstünde ki cama beyaz beyaz parlıyor numara

• Ticari bir amacı yoksa, büyük görgüsüzlük yapmış, çok yadırgadım doğrusu..

1|0
    0|0
    • Ticari bir amaç yok. kendi arabası ama neden numarasını yazdırdı. yanlış park ettıgınde aramaları için olabilr mi

• oturamam tabikide. saçmalıktan başka bir şey değil. ama yanlış partk ettignde arasınlar diye yazması daha bir mantıklı geldi bana

• ben sizin kadar iyimser değilim, dikkat li olmanızı öneririm..

• Hatalıysam arayın demek istemiş .

1|0
    0|0
  • Etrafında daha önce görüp hoşlanan kızlar numarasını istemeye çekinmiştir diye düşünmüş olabilir. Böylelikle onlara kolaylık sağlamış :=))

1|0
    0|0
  • Hahaha saf ayağına yatmayın yahu

0|0
    0|0
  • yanlış bir yere parkeder ne bilim arabanın çekilmesi falan gerekir. arasınlar diye olabilir.

1|0
    0|0
  • Makarasına yapmıştır.eğlence arıyordur

1|0
    0|0
  • Hatalıysa arasınlar diyedir yahu sizin de içiniz fesat.

2|0
    0|0
    • olabilri mi ki öylee :/ daha önce başka arabaları vardı ama babası da kullanıyordu onu, ona yazdırmamışlardı?

• Ahah son söylediğim o halde. Bu kadar saf olabileceğini tahmin etmediydim.

• ne alakaa yaa belki arabayı çekmesi gerekiyorr nasıl ulaşcaklar ordan ulaşsnlar die yazmıstır belkııı kız avı için numara yazmak çok saçma

• arabayı kiralıyordur belki.

1|0
    0|0
  • Araba delisi ve bazı kaşarlar arasın diye

senin eleman hatun avında :)

1|0
    0|0
  • sürücü hatalarını arayıp bildirsinler diye askhdasd

1|0
    0|0
  • araba ticari mi? yani iş arabası değil demi ?

1|0
    0|0
    • hayır ticari değil kendine ait sportif bir araba

• Ben başta kız meselesidir diye düşündüm ama buradaki erkeklerin çoğu park olayı dedi bende ordan zaten öyle düşünmeye başladım. çoğu park meselesi hatalıysam ara falan demiş

• peki... :) öleyle öledir ama dikkat et

• e canım bir kız arkadaşına arattır cilve felan yapsın, biraz kaşarlık sanki vericekmiş gibi, çok eğleniceksiniz bence

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• İş arabası mı bu ?

Eğer öyleyse yazması yanlış değil. İş için zorunlu.

Fakat öyle değilse kendi arabası ve iş arabası değilse. Durum değişir.

1|0
    0|0
    • iş arabası değil kendi arabası. yanlış park ettiğinde falan aramaları için yazmış olabilir mi

• bazıları kız avı için yazdırmıştır diyor benmde aklıma gelmedi değil

• Sevgilini en iyi tanırsın.

• Ara beni yala beni.

1|2
    0|0
  • eğer sevgilin ticaret işi yapmıyorsa ki dediğin arabayla da hiç sanmıyorum maalesefki enteresan ve ilginççç

1|0
    0|0
    • ticaret işi değil kendi arabası. yanlış park ettiginde aramaları için yazdırmıs olabilr mi

• öyle pek çapkınlıgını görmedim ama bilmiyorum ki niye yazdırdı öyleyse. daha önce babasıyla ortak arabası vardı ona yazdırmamışlardı

• o zaman bir sorun var bence biraz sorgula ve bundan rahatsız olduğunu söyle

• Ne olabilir ? Açık değil mi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...