Sizin için kayıp bir günün tarifi nasıldır?

Herkese iyi aksamlar

Bizim icin bazi olmazsa olmazlar vardir...

O günü iyi,anlamli,mutlu ya da heyecanli kilan...

Onu/onlari yapmadigimiz ya da yapamadigimiz gün adeta bir kayip

gibi gelir.

Peki sizin icin kayip olarak nitelendirilebilecek gün nasildir?

dinlemelik; link

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Okunmamış kağıtlar, edilmemiş sohbetler.. İletişimsiz ve meşgulsüz gün yani. Bugün de öyleydi berbat.

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Benim hayatım da 3-4 günüm hariç çoğu rutin işlerle geçti. Kayıptı yani. 20 sene eğitim alıp para kazanmaya çalışıyoruz. Askere gidiyoruz. Mesela üniversite yıllarında bir akşam hafiften sulu kar yağıyordu çok soğuk vardı. En üst katta oturuyorduk. Ev arkadaşımın da misafiri vardı. Balkondan garip sesler geliyordu açtık baktım güvercin kafasını dolaba çarpmış boynu ters dönmüş titriyor soğuktan. Uçamıyor. Elimde su götürdüm ama içebilcek durumda değildi. Alt komşuya indim adam ay ben dokunamam çekinirim dedi :) Üç kişi düştük yollara hayvanı bir koliye koydum. Şehir merkezi küçüktü iki tane veteriner görmüştük ikisinide aradım. Ya gençler işte saat kaç oldu eve yeni geldim. Bilmem şu kadar para isterim falan dediğinde canım sıkıldı. Yolda görenler kes ye deli misin diyip güldüler alay ettiler. En son 3 saat geçti iyice karanlıkta bir kıraathane buldum kuşçuların takıldığı. Meğersem bu akşam erken kalkmışlar. Biri Çetini bul dedi evini tarif etti. Kelli felli ihtiyar delikanlı dolu içerisi. Benim aklımda kıt kanat geçinen işte arada bir yudumluyan birş geldi. Neyse evini buldum gecekondu gibi biryerdi. Kapısında 20 çift ayakkabı vardı nerdeyse. Kapıyı vurdum bir abla açtı. Dedim biraz garip olacak ama ...dedim ve hikayeyi anlattım. Çetin abiniz ihalede bugün şehre döner gece gelir ama dedi. Ben şaşırdım. Kuşçu Çetin abi iş adamıymış. Teslim ettik ablaya çöktüm kaldırıma bir huzur bir hafifleme... Bir hafta sonra Çetin Abiyle tanışma imkanım olmuş ve güvercin iyiymiş. Çetin abi orada da nüfuslu biriymiş sıkıntınız olursa bana geleceksiniz dedi. Ne zaman görse hal hatır sorardı. Bu kayıp olmayan o 3-4 günden birisi işte.

1|0
    0|0
  • Yaradana dua edilmemiş ve haline şükretmemiş ise,ufakta olsa bir bilgi öğrenmemişse veya kitap okumamışsa, film arşivcisi olarak indirilmemiş bir film :)

1|0
    0|0
  • Barıs ve huzuru bulamadıgım her gün benim icin kayıptır..Ve en iyi dostum olan ismaili gormedigim her gün buda benim icin bir kayıpdir ) Yapmayı isteyipte yapamadıgım gerceklestıremedigim her sey aslında gün icinde saat icinde dakika saniye her gecen zaman birimi icinde olmayanlar kayıptır..

1|0
    0|0
  • şu geçen iki gün hastalanmış bir şekilde yatak döşek yattığımdan benim için büyük kayıptır.

pbu grip adamı süründürür.

1|0
    0|0
  • boş geçirilmiş tatil günü

1|0
    0|0
  • İyi akşamlar Ben kayıp ya da kazanç olarak bakamıyorum her gün bir kazanç sağlayamazsın

Hayat su gibi istediğin kadar sağlam kapat suyu kessen nemi geçer :)

1|0
    0|0
  • Bir önceki günün aynısı ise. Bu durumda toplasan 1 sene falan yaşamışımdır totalde. Yine de olmasalardı, olmazdım.

1|0
    0|0
    • Günlerin sürekli birbirleri ile ayni gecmeleri pek de hayirli bir gidisat degildir

Dogru

• Senin soruna cewap verdigim gün, yani bugün :(

1|0
    0|0
  • uyuyarak gecirmek kesinlikle

1|0
    0|0
  • Hasta oldugum her gün

1|0
    0|0
  • spor yapmamışsam ya da aksama kadar uyumuşsam benim için o gün kayıptır :D

1|0
    0|0
  • uykulu gün

cayırt

1|0
    0|1
    • Fazlaca uyku ile gecmis günleri ben de heba edilmis sayarim...

Kızlar Ne Diyor 4

• Kayıp olanlar hep hüzünlendirir insanları ,

Oturup muhasebesini tutarım her bir dakikasını

Acırım .

1|0
    0|0
  • Onu göremediğim gün kayıptır :)

1|0
    0|0
  • bilgisyara başında geçirilmiş bigün

evden çıkılmamış bigün

1|1
    0|0
  • Bir selam bile almadığım, bir tebessüm dahi görmediğim gün yaşanmamış gibidir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...