Onun yerinde olsanız ne düşünürdünüz?

mesela siz hastasınız ve kızda size mesaj atıyo noldu sana falan diye.ne düşünürsünüz kız hakkında?

Güncellemeler:
hayır sadece arkadassınız

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece arkadaş isem ve mesaj atıyor ise uyumayacaksam sorun yok ama mesaj yazacak halim yok ise uyuyacağım der yazmasını engellerim. Bunun dışında amacın hoşlandığını belli etme durumu ise hastayken beni merak edip sürekli yazıp sohbet etmesi hoşuma gider ama bu sebeple hoşlanıyor diye düşünmem erken davranmak olur. Belki de sadece arkadaşça yazıyordur. Her ihtimali düşünmek gerekir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ıyı ınsan oldugunu ndusunurum hasta ıken yanımda olan bırını asla kaybetmek ıstemem

0|0
    0|0
  • arkadaşımın bana hal hatrımı sorması normal dışımı,ne var bunda :) cıkın bu triplerden,ha senden hoşlandığını belli ediyorsa o ayrı,ozaman onu yaz buraya,yazdığın durumda hiçbir anormal durum yok,insan olan hal hatır hastalık sorar yani

0|0
    0|0
  • Noldu sana diye mesaj atacağına kalk gel de bir çorba yap derim. Noldusu mu var ölüyoruz burada :/

Şaka maka erkek hastalığı da hiç çekilmez.

0|0
    0|0
  • O kiz sen misin ?

0|0
    0|0
  • beni önemsediğini düşünürm

0|0
    0|0
  • bisey dusunmem.iyi kiz der gecerim

0|0
    0|0
  • insanlık yapmış sormuş her taşı altında neden aramayın

0|0
    0|0
  • benden hoşlanma ihtimalini düşünürüm :)

0|0
    0|0
  • kız derken çıkıo muyuz?

0|0
    0|0
    • arkadaşımsa benimle arkadaşça ilgilendiğini düşünürüm başka bişe olmamışsa aramızda. basit

Kızlar Ne Diyor 2

• Normal bnce seni merak etmiş

0|0
    0|0
  • önemsediğini

0|0
    0|0
Yükleniyor...