Şimdiden sağolun cevaplarınızı bekliyorum.ÖNEMLİ

Millet benim sorum şu:

Benim okulda çok hoşlandığım bir çocuk var ve o da benden hoşlanıyor büyük ihtimalle ama emin olamadığım için fikirlerinizi almak istedim.Şimdi biz bunla aynı servisteyiz baya samimi sayılırız orda bir kere ben buna arkaya gidiyor diye tavır yaptım sonrada hoşalnmıyorum gitmenden dedim buda tamam bir daha gitmicem dedi ve gerçekten gitmiyor ikincisi benim bunun sınıfndan yakın bir erkek arkadaşım var onu bana serviste kötülüyor sürekli ayrıca benim sınıfımda kardeşim diyebileceğim bir erkek arkadaşım var hatta yakın bir arkadaşımla cıkmaya başladılar onlada hiç konuşmazlen şimdi kankası oldu nedense son olarak ben buna geçen sene şundan hoşlanıyor mussun doğru mu dedim o da baya yemin falan etti valla yok dedi bunlar ve daha bir sürü şey yorumlarınızı bekliyorum şimdiden sağolun. :)

Güncellemeler:
(cocuk eşcinsel cıktı böyle hayatın amk)

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Senden hoslanior dostum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Zorlama belli işte seviyor

0|0
    0|0
    • sağol :) tek anlamadıgım mesajlasmıyor kesinlikle yani ben mesaj atınca anında cevap atıyor ama devamının getirmiyor neden sence?

• Belki mesajlaşmaktan hoşlanmıyodur o yüzden olabilir boşver mesajla değil yüzyüze yaşayın herşeyi bunu takma ama ara telefonla konuşun gülün bence çıkarsınız :D

Yükleniyor...