Kız arkadaşımın beni aldatıp aldatmadığını nasıl öğrenirim ?

uzun zamandır aklıma takılıyor. kız arkadasımın beni aldatıp aldatmadıgını nasıl öğrenebilirim ? bunun icin ne yapmam lazım. telefonunu bile karıstırmama izin vermiyor.

Güncellemeler:
ama çok seviyorum onu ayrılmak istemiyorum...

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• telefonunu kurmacama tabi

illa bir şey gizlemesi gerekmiyor o onun özeli böyle bir hakkın yok

onun da senin telefonunu kurcalama hakkı yok zaten

biraz saygı olmalı yahu

güven yoksa ilişkide yoktur şüphelenmeni gerektirecek ne yaptı (tel kurcalatmama dışında)

0|0
    0|0
    • ona cok karışıyormuşum. onu sıkıyormuşum. cok kıskandıgım icin acık giymesine karşı oldugumu söylüyorum buda onu sıkıyormuş.

• paranoyak olmuşsun soran

boğmuşsun kızı ne yapsın

üstüne gitme biraz rahat bırak

• rahat bırakıp ne yapayım mesela

Kızlar Ne Diyor 2

• telefonunu vermiyorsa sıkıntı var senden ne gizleyebilir ki? çek kenara konuş.

0|1
    1|0
    • telefonunu istedigimde bana güvenmiyormusun diyor bu seferde ? Al işte ne boktan bir şey bu ya

• öyle diyebilir sende haklısın Allah kolaylık versin

• sırf telefonu vermıyo diye hemen aldatıyo demek sacmalık olur takip et neler ediyo yapıyo ama altından umarm bir bit yeniği ckmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Telefonuna dokundurtmuyosa %100 bir arıza vardır.. İçine şüphe düşmüşse zaten siz işte bitmiş

0|0
    1|0
  • kaşlarının arasına bak

0|0
    0|0
  • aldatmıyordur sadece kuşkulandırıyor sende yutmuşsun zokayı rahat ol bnce okadar üstüne düşme durum tam tersine dönebilir.

0|0
    0|0
  • durum vahim.

0|0
    0|0
  • Telefonunu vermiyorsa sorun vardır bence.Neden vermiyorsun falan diye soruyor musun?

0|0
    0|0
  • Allah bilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...