Fallarla hareket etmek sizce doğru mudur?

falların dinimizce günah olduğunu biliyoruz. fal bakanda fal baktıranda günah işleyen olmuş olutor . ama ben fala inanma falsızda kalma sözüne uyan insanlardanım . şimdiye kadar hep dalgaya almış inanma gereğide duymamıştım . taki annemin çok yakın arkadaşına baktırana kadar . kadın her şeyi bildi ne yaşadıysam ne yaşayacaksam ufaktan ip uçları verdi . sevdiğim çocuğun baş harfini bile söyledi . yani şimdiye kadar bütün söyledikleri çıkıyor . hal böyle olunca fala inanmakta kaçınılmaz oluyor . sizce bunlar kendi kuruntularımmi fala inanmalımıyım . eğer öyleyse mutlu olacağım çünkü aylardır istediğin bir dileğin var dileğinin ortasında baş ucunda E harfi bulunan bir çocuk var dileğin bir kaç engellere takılsada sonunda olacak o çiçüktan srnı mutluluk göz yaşlarına sokacak bir haber alacaksın dedi . annam orda olduğu için yav hehe diye geçiştirdim . ama kadın şimdiye kadar her şeyi bildi ya buda olursa?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• cinli insanlar cinleri vasıtasıyla geçmişte konuşulan yapılan var olan herşeyi söyler.ananı babanı kardeşlerini herşeyini söyler.ama gelecekle ilgili haber veremez sen 3 ay sonra ev alıcam dersen bunu duyar söyler.sende agzı açık vayyy nerden bildi dersin. hamilesindir söyler. v.s.sevgilinin adını duyar söyler şasırmamamak lazım.ama gelecegi allahtan başka kimse bilemez cinler dahil.cin sadece gewçmişe dönebilip duydugunu söyler.onun için gelecek senin elindedir.kesinlikle bilemezler.görüntüden durum degerlendirmesi yapabilirler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• müslüman değilsen bu söylediklerimi dikkate alma.

“De ki: Göklerde ve yerde Allah’dan başkası gaybı bilmez.” (Neml suresi , 65. ayet)

aksini düşünmen seni dinden çıkarır.

0|0
    0|0
    • dinimizce boylr birseyin mumkun olmadigini biliyorum zaten ama bunca seyi bilmesi :///

• günah olan bişey fala hakaret etmek sevap baktırmak günah

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• var olanı söylemekte sakınca yok

gelecekten haber veriliyorsa yanlış, birde fallara inanıp ona göre hayatını yönlendiriyorsa o da yanlış

0|0
    0|0
  • burçlara falan bakıyorum bazen gerçekten kişiliğimi yansıtıyor ama inanmıyorum, fallarda öyle arada sırada kahve falı falan dinliyorum ama inanmamak en iyisi.

0|0
    0|0
  • fal batıl inanç gelecegi Allahtan bska kmse bilemez ben sadce su sakızlardan ckan fallara bakarm ordakı sayıları toplar harflerı yan yana sayardım halada yaparm ckan harf gûya sevdiğinın ısmının bas harfi .d

0|0
    0|0
Yükleniyor...