Mükemmel geçen ilk buluşmanın sonunda dudaklarınıza bir öpücük kondurdu, tepkiniz ne olur?

Mükemmel geçen ilk buluşmanın sonunda sevgiliniz dudaklarınıza bir öpücük kondurdu, tepkiniz ne olur?

a)Kulağına eğilip hafifçe çok eğlendiğinizi söylersiniz b)Ellerinizi saçlarında dolaştırıp onu ne kadar seksi bulduğunuzu söylersiniz

c)Onu tutkuyla kendinize doğru çekip uzun uzun öpersiniz

0|0
10|7

En İyi Kız Görüşü

• pardon ilk buluşmamı diorsunuz ozaman çok erken yani öpmesine bile izin vermemki:S

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• d şıkkı yediği tokatla kalır, 2. bir buluşmada olmaz. Gerçi öyle bir şeyi yapacak cesareti vermezdim dolayısıyla kalkışamazdı da.

0|0
    0|1
  • c :)

0|1
    0|0
  • İlk buluşmada öpmesi mümkün değil, o fırsatı vermem ona;)

0|1
    0|0
  • etkisinden kurtulamam mala bağlarım kızarmış bir yüz sırıtık bir surat . Hoşuma gider tadında bırakırım.

0|1
    0|0
  • İlk gün böyle bir şey yaparsa patlatırım tokatı.

0|0
    0|1
  • İlk buluşmada öpemez dostum.

0|1
    0|0
  • Ilk gunden boyle birseye izin vermem.

0|1
    0|0
  • d) bunu yaptıysa eyer sonucuna katlanıp,o tokatın acısını bir ömür suratında taşımak zorunda:D

0|0
    0|1
  • 1- eğer daha önceden çok iyi tanıdığım, güvendiğim, sevdiğim biri ise ama çıkmaya yeni başladıysak olabilir. afallamam geçtikten sonra seni seviyorum deyip dönüp yürümeye devam ederdim :)

2- eğer onu tanımıyor veya yeni tanımaya başladıysam ilk buluşmada öpmesi imkansız, öperse de bir daha buluşmayı rüyasında görür o.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• c şıkkı mantıklı :) şimdi hatun zahmet edip öpmüş kalkıp a şıkkındaki gibi sen beni öpüyosun ben sadece eğlenyorum demek olmaz :) b şıkkındaki sözü söylesende hatun diyecek hayırdır altı üstü öptük yılın ''Kim Kardashian'' I ilan ettin seksi felan ne oluyoruz :) c mantıklı en azından bi sonraki kartları görmüş oluruz :))

0|1
    0|0
  • Teşekkür eder olayı fazla abartmam.

0|1
    1|0
  • sıradan hepsi..

0|1
    0|0
  • A elbette

0|1
    0|0
  • Türk erkeğine ilk bulusmada öpücük kondurursan hamile kalırsın 1 hafta sonra :))

2|1
    0|0
  • iyi geceler der giderim ne diyecegim yahu :D

1|0
    0|0
  • ılk dakıkalarda bole bısı ılgınc

0|0
    0|0
Yükleniyor...