Bir yolunu bulmam lazım

arkadaşlar bundan 4-5 sene öncesinde bir kızla tanıştım beni faceden görmüş beğenmiş ( ehu ehu ehu öhm.. ) sınıf arkadaşımın kuzeniymiş (öylede zaten) ekledi konuştuk falan görüntülü konuşma bile yaptık fakat ayrı şehirlerde yaşıyoduk üstelik küçüktü de o zamanlar -ben lise 4 teyken oda 8.sınıf- (diceksin o zaman niye konuştun? bu bana yaşının küçük olmadığını söyledi görüntülü konuşmada anladım), ben buna cevap vermedim (ama harbiden küçüktü bee) faceden sildi falan -zaten o eklemişti- geçenlerde dedim kendi kendimi "böyle böyle bir kızda vardı noldu acep" diye bir bakayım dedim. anam bu kız bir büyümüş bir güzelleşmiş (5 sene sonra) hatta yaşadığım şehre bile taşınmışlar. neyse konuya giriyorum. geçenlerde mağazaya girdim bir baktım ne görim bu orda çalışıyo şöyle bir göz göze geldik - senin kafanı kırıcam der gibi bir bakış ile karşılaştım -

özet geçersek bu kızın beni fark etmesini sağlamam gerek. faceden görsün diye aynı sınıfta olduğum sevmediğim çocuğu tekrar ekledim görsün diye. sonra diceksiniz mağazaya git alışveriş neyim yap, yapamam çünkü mağaza sadece kadın kıyafetleri satıyo, tek başıma girip sap sap dolaşamam, bir kızla da girsem olmaz

bana akıl verin tecrübeli arkadaşlarım.

Güncellemeler:
valla çok akıl verdiniz teşekkürler. :))

0|0
10

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• anennle git magzaya, o alisveris yapsin sende kizla o sirada konusursun

0|0
    0|0
    • görür mörür mazallah dilinden düşürmez dalga geçer ömür boyu :))

• :D cok inceden dushunuyosun

• her olasılığı düşünmeliyim, o aradaki ince çizgiyi bulursam iyi olcak

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...