El ve ayaklarımda damarlarım çok belirgin, sebebi ne olabilir acaba?

El ve ayaklarımda damarlarım çok belirgin oluyor özellikle yazın daha fazla. Bunun sebebi ne olabilir acaba? Başka hiçbir yerimde böyle bir şey yok.

0|0
5|16

En İyi Kız Görüşü

• bendede aynısı var kıloya gelınce balık etlıyımdır ama ellerım ve ayaklarımdKI derılerım cok ıncedır bılegımdekı damarlar ellerım ayaklarım hep damarlar gozukur bendede cok takma ya kafana bısey yoktur derının ıncelıgındendır yada beyaz tenlılkten

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• bence cekici bir goruntu bu...tamamen bünyeyle ilgili.. ozel bir nedeni yok diye biliyorum.

tabi ki varis damarlarından sozetmiyor normal damardan sozediyorsan...

normal damalrarın gorunmesinde sıkıntı yok bence, cok cekici duruyorlar bir kadının elinde ayagında

1|0
    0|0
    • Yok varis değil , şu herkezin elinde ve ayağında olan damarlar benim yüzeyde ,umarım sorun olmaz sağlık açısından umarım

• Gerçekten mi ya?

• Kadınla erken yaşlanır. Bundan olabilir mi?

Ayrıca zamanla cildini ne yparsan yap bozulmamasını saglayamazsın.

Bir de cok sigara icersen damarlar kabarır.

0|0
    0|0
    • sen bana yaşlımı dedın :)))) kendimi bıldım bılelı böyle .Sigara hiç kullanmadım.Cildimi demıyorum ki damarlar belli cildimde sorunum yok

• Zayıf sayılmam 63 kilocuk :)

• masallah

• kibar cıtır narin tabir ettiğimiz kişiler de oluyor genelde.Eğer zayıflıkla bir derdin yoksa varis için bir kontrole git çok oturmak sabit olarak ya da çok ayakta durmaktan aşırı hareket ya da aşırı durağan olmaktan da ileri geliyor ayak başparmağım kadar damarları olan arkadaşlarım vardı kalp damar cerrahisine git anlat bakalım ne diyecekler

sağlıklı günler yıllar dilerim

0|0
    0|0
  • Düzensiz seks yapıyorsun :D şaka bir yanada :) vücundundaki ısı artışı, hormonel sebebler,ilaç kullanımı filan vs o belirgin olan damarların kanı kalbe rahat şekilde iletmemesi filan hekimin teki anlatıyordun bunları ama kesinlikle doktora görünmek gerekir bazende gerekmez hormonel sebeblerden de olabilir çünkü sen yinede doktora git varis başlangıcı olabilir kendine iyi bak derim.

0|0
    1|0
  • Aşırı sportiflik ya da sigara..

0|0
    0|0
  • spor yapmaya bağlı daha görünür hale geliyo.. ailende varis varsa da oluyo.. bende de var, ailesel, yazın daha fazla, uzun geçen günlerin ardından da fazla oluyo.. bi sorun yaşamadım..

0|0
    0|0
    • Çok spor yaşantım oldu belkı bır etkendır.Varıs yok bılıyorum varısın ne olduğunu benzemıyor

• sinirle alakalı bir durum vaziyeti

0|0
    1|0
  • çok fazla masturbasyon yapıyorsun

0|0
    2|0
  • zayıflıktan olabilir :D

0|0
    0|0
  • stresli yada sinirli misin? belki bir ihtimal.

1|0
    1|0
  • Kan sulandırıcı etkiye sahip bir içecek kullanıyosan bu damarlardaki akış hızına etki eder

Heyecanlanma ani korkularda buna eşlik edebilir ayaklarını gece yüksek biryere kaldırman ve soğuk su torbası koyman yeterli olacaktır korkacak birşey yok

0|0
    0|0
  • derin ya incedir ya da damarlarindaki kan basinci yag kas oranina baglidir. benim de el ve kol damarlarim fazla gorunur ornegin.

0|0
    0|0
  • sigara kullanıyorsan ondanda olabilir

1|0
    1|0
  • çok spor yapmanla alakalı olabilir...

örnek:angelina jolie nin bilekleri

0|0
    1|0
    • angelina jolie nin bileklerıne kadar dikkat ettınız mı :))

• sen ne diyosun onun her yerine dikkat ettim :)

• Beyaz tenliysen zayıfsanda baya bir belirgin olur

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşın öpsün, geçer..

0|0
    2|1
    • Şurda ciddi ,ciddi bir şey soruyoruz

Kızlar Ne Diyor 4

• bnde nedenini bilmiyorum fakat bnde öyle hiç bir kötü alışkanlığımda yok ve çok sinir oluyorum görünce..

0|0
    1|0
  • yemek yememek

0|0
    1|0
  • benimde ellerimde damarlarım çok belirgin. Anneminde öyle. Irsi sanırım.

0|0
    1|0
  • benim de el ve ayak damarlarım oldukça belirgindir. yerçekimi ile alakalı büyük ölçüde, eline baş seviyenden yukarıya kaldırdığında o damarların saniyesinde yok olduğunu sen de fark edersin mesela. damar yapın üst derine yakın yapıda görünen o ki ve bu aslında iyi bir şey, özellikle serum taktırman gerektiğinde:) bunun dışında çok şiddetli bir zonklama, ağrı hisse veya başka bir rahatsızlık varsa belki yapısal bir sorun da olabilir, ancak çok büyük bir olasılık değil bence...

1|0
    1|0
    • neredeyse tüm cevap verenleri sıradan eksileyen kim acaba, onu merak ettim ben de şimdi:)

• eh, vikipedi lakabını haybeye almadım dost aleminde, bilumum lüzumsuz bilgiler itina ile saklanır! sağolasın floral'im öpüldün kocaman:))

• Evet serum iğne olaylarında kolay bulunuyor :) eksilerı verenın ben olmadığım kesin

Yükleniyor...