ARKADAŞLAR LÜTFEN CEVAP VERİN, FİKİRLERİNİZİ SÖYLEYİN

Daha önceki 2-3 sorumda bu çocukla geçmişimi anlatmıştım. Özetlemek gerekirse kendisi evli arkadaşımı seviyordu ben hayatına girdiğimde ben hoşlandım belli ettim yüzz vermedi tamam dedim. Benimle ilgilendi, mesajlar attı sonra, arkadaşımı unuttuğunu söyledi. Benden hoşlandığını syledi bir gün sonra sevmediğim biriyle yapamam dedim. 3 gün sonra başkasından hoşlandı. Hoşlandığı kızla 1 hafta sonra çıktı. Okulda her tenefüs bana bakıyordu ki hala bakıyor. 3 hafta sonra ayrıldı, sevgilisinin eski sevgilisiyle konuştuğunu öğrendi aldatıldı bir anlamda. Bundan sonrası yeni olaylar. Ben ayrıldıktan 1 hafta sonra falan mesaj attım önce iyi konuştu sonra tartıştık bende tepki gösterdim kendimi ezdirmemek için bana beni daha iyi tanı öyle mesaj at dedi sende beni iyi tanıyamamışsın dedim bende seni tanıyınca mesaj atarım dedi peki dedim cevap vermedi. Yeni yılda aradı saat 23:20 gibi. Kafası iyiydi biraz galiba. Napıyorsun canım dedi öyle noldu dedim mutlu yıllar demek istedim dedi sağol sanada dedim kapattık. Sonra mesaj attım beni aradın farkındamısın dedim çünkü şoka girmiştim. Evet rehberdeki herkesi aradım mutlu yıllar dilediim arkadaşlarımı mutlu etmek istedim dedi. Bende sağolda ben senin arkadaşınmıydım dedim evet dedi haberim yoktu dedim biz hep arkadaştık dedi iyi o zaman dedim. Bir daha konuşmadık. Ta ki bu sabaha kadar. 2 hafta önce evli olan arkadaşım yani sevdiği kız doğum yaptı. Bebeğiyle fotoğrafım vardı onu koydum profil resmine. Resmi görmüş demekki bana mesaj attı bu bebek kimin dedi. Tuğçenin dedim. Sustu cevap vermedi. Sizce napmalıyım ben artık, bunlar ne demek kafamı karıştırıyor bu çocuk offf. Mesaj atmak istiyorum ama duygusal anlamda değil ters konuşarak içimdekileri söylemek istiyorum ne diyim napim bilmiyorum gerçekten...

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Yaz mesaja agzini da boz ya da telefon ac.Sen ne kadar serefsiz onursuz bir haysiyetsiz kisilik ciktin de.Aynen bunu yaz.Dangalak bebegi leylekler mi getirecek kadin evli.Yaz ya psikolojisi bozuk onun uzak dur oyle gurursuz karakterini ameliyat masasinda aldiranlardan

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• dengesiz insanlara sakın bulaşma başın çok ağrır yoksa..

1|0
    0|0
  • Bu kadar şeyi kul değilde Allah için yapsan hiç yoktan karşılık olarak sana cenneti verecek. Allah senin ne yaptigindan haberdardır kula kul olma boşver.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çık karşısına konuş amacın ne de

1|0
    0|0
Yükleniyor...