Yıl olmuş 2014 hala tanışmak için n'aber diye mesaj atan insanların olması?

evet size de garip gelmiyor mu?

nasıl bir kafalarda kaldınız yahu. sanırsın interneti yeni kullanıyor böyle ordan buradan kız msn i ayarlamış selam asl yazıyor. az kendinizi geliştirin yahu. birine mesaj atma zametinden bulunuyorsanız oturun bir düşünün . zeki insanlar olun dünya daha güzel bir yer olsun lan.

Güncellemeler:
hala kızlardan bir cevap yok :/

0|0
1|33

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın, hemcinslerimin kendilerini geliştirmeleri şart!

0|0
    0|2
    • ibreti alem olsun diye en tepelere çıkartacam seni burada kal.

Erkekler Ne Diyor 32

• Görgü meselesi önce hal hatır sorulur merhaba denir, Önce bir merhabanın anlamını öğren sonra neden tanışma aşamasında ilk söylenen sözcük olduğunu bence sen bile anlayabilirsin ya da bir saniye bu kafayla bulamayabilirsin.“Merhaba" aslında farsça kökenli olup "benden size zarar gelmez" anlamına geliyor. Nedir bu Türk kızlarındaki beni kazansınlar ben nimetim dünya benim etrafımda dönüyor havası, bir sakin ol bir aynaya bak gerildim yahu...

0|1
    0|0
  • Hor göreceğine yardım et yol göster o kişilere kişisel gelişimleri katkıda bulun o ender deneyimlerini (!) paylaş o zaman padişah hazretleri. Unutma mağrur padişahım olma senden de büyük allah var demişler o adamın yetiştiği çevre öyle ise ne yapsın kendice o da var olmaya çalışıyor bu dünyada ama bizim lordlar kamerası başlamışlar yine hor görmeye sanırsın ki kendide kraliyet ailesinde zaten.Sorsak hepsi mevlanacı hepsi mevlananın mesnevisi hatim etmiş ama gel görkü temeli olan ne olursan ol gel sözünü ne hikmettese bir türlü anlamamışlar

0|0
    0|1
  • Sohbetin devamında aslen nerelisin diye soran bile varmış. Seviye tespiti yaptıktan sonra devam edip edilmeyeceğinin kararı verilebilir. Biz erkekler böyleyiz, hani bir laf var ya, kalbi atsın yeter diye, o misal bir kadın denk gelmiş bir şekilde sohbet başlamalı diye ne dediklerini bilmiyorlar...

0|0
    0|0
  • öncellikle bizim insanlarımız çok farklı kadın ve ya erkek , diğer yandan tanışmaya çalıştığın kızın o anki ruh hali kestirelemez olduğu için hemen her şeye hazırlıklı olmak lazım

tanışmanın bir çok yolu vardır ama mantıklı olanı merhaba diyerek giriş yapmaktır,

Naber demek yerine nasılsınız ya da gününüz nasıl geçti demek daha mantıklı ...

0|0
    0|0
  • Kimseye o tarz mesaj atmışlığım yok onları korudugumdan da değil de ne yazsın canım benim.Bir muhabbete başlarken merhaba denir daha samimi olarak nasılsın denir.Kural budur yani.Sen ne bekliyosun köprüye falan ışıklarla bir şeyler mi yapsın:D Hayır neden olduğundan daha fazlasını istiyorsunuz hep anlamıyorum :D

0|0
    0|0
    • ya ben hemcinslerime bile mesaj atarken düşünürüm merhaba diye atmam ilk mesajım etkileyici olsun derim. kafa meselesi yani.

• bana ne zekanızı kullanın.

• Kezbanlık yaratma sen bence :D Sana gelip de şiirle mi açılış yapsın.Tanışmanın amacı arkadaşlıktır.Her aman duygusal birşey olarak algılamayın.

• düşük level yeni üye kekolar yapıyor bunu hep sitede duyuyoruz.

0|0
    0|0
  • yıl olmuş 2014 hala tanışmak için bir sürü kompliman,resmi merasim töreni bekleyen insanlar var.

0|0
    0|0
  • Slm

1|0
    0|0
  • Gördüğüm saçma sorular arasında dereceye girer.

Tanımadığın insana naber, nasılsın , merhaba seçenekleri dışında şeyler yok zaten gerisi saçma asıl.

0|0
    0|0
  • peki zataliniz ne gibi bir mesaj beklerdi acaba. hadi asl falan tamam saçmada. insanoğlu biriyle ilk karşılaşmada önce selam verir. haa giriş olarak biraz sıradan olduğu için yazışmalarda pek seçim şansı siz kızlar açısından yoktur ve direk silinir. hele birde size uygun bir profil resmi yoksa. ama o sildikleriniz arasında hoşlanabileceklerinizde olabiliyor. tabi biraz şans işi.

0|0
    0|0
  • Erkeklerden

16

Kızlardan

0

0|0
    0|0
    • ks de kızlar mesaj atmıyormuş

• ülke böyle hacı.damacanayla, eşekle, köpekle birliktelik yaşayacak kadar ileri gidenlerin ülkesinde mesaj çok masum.cinsellik tabusu yerinde durdukça bunlar olacak.

• Yıl ilerlerken zeka seviyeleri de yükselseydi bu soru olmazdı ;) Tercih meselesidir adamın canı "naber" diyerek tanışmak istiyordur eğer istemezsen cevap vermezsin.

0|0
    0|0
  • olaya bence bu şekilde yaklaşma.bunun 2014-2134 olmasıyla da bir ilgisi yok.eğer bir insanla konuşmak istiyoprsan bir şekilde selam,nasılsın vb bir şekile yaklaşmak zorundasın.yoksa nasıl paylaşımda bulunmaya başlayabilirsin ki?

0|0
    0|0
  • ASL?

0|0
    1|1
  • hahah benim ilk mesajım her zaman naberdir

0|0
    0|0
  • Kızlar adeta cevap icin yarışıyor. Bakmaya geldim.

0|0
    0|0
    • tanışma şeklini hatırladım da şimdi<3

• haklisin, nolucak bu doviz piyasasi? diye mesaj atmalari lazim

0|0
    0|0
  • yıl olmuş 2014 hala bir halt olmadığı halde kendini nimetten sananlar var...

1|1
    0|0
    • onlar hep olcak canım yılla alakası yok.kafalar.

• senin dediklerinde hep olacak canım yıllarla alakası yok hal hatır sormanın ;)

• usta bu ustune alinmadi onu zaten he de gec :P

• kaç kişi bu sorudan sonra naber diye mesaj attı canımcım

0|0
    0|0
  • Erkek: hey bebek

kadın:banamı dediniz

er: hiç kimse senin kadar etkileyici olmamıştı

kdn:ne diyon sen be

er:uzatma bebek işine geliyorsa ararsın

bu diyalog sonrası kadın düşünür erkekte birazda tip varsa arar. Sonrası yarın

0|0
    0|0
  • Yıl 2014 ego bir milyon ilginç

1|0
    0|0
  • Naber :D :P

0|0
    0|0
  • Okuyor musun ne işle meşgulsn? asdasd :D

0|0
    0|0
  • Sen söyle onu yazsın millet:-) hahaha

0|0
    0|0
  • napsınlar yokluktan böyle yapıyorlar canları sıkılıyor :)

0|0
    0|0
  • asl ne be?

0|0
    0|0
  • Ornitorenk

0|0
    0|0
  • hadi bizim köye net daha yeni geldiyse :D

0|0
    0|0
  • merhaba tanısak mı :Dqweqw