İyimser misiniz kötümser mi?

Hep olumsuz düşünenler beni deli ediyor. İnsanlar hayata nasıl bakarsa öyle yaşar. Siz hayata nasıl bakıyorsunuz?

0|0
8|23

En İyi Erkek Görüşü

• şu ana kadar kimseye kötülük yapmadım

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• şimdi bak arkadaşımsenin düşüncelerin yaşadıklarından yola çıkarak şekilleniyor

veeee bazı insanlar var elinde çok fırsat olur bak bu kişisel özellikle ilgili değildir tamamiyle doğal ve bir çok seçme özgürlüğü ve koşulu bulunur elinde biz buna ŞANS diyoruz..

Şans aslaa insanın kendi elnide olan birşey değildir yanii tesadüfler silsilesi diyebilir adı üstünde şans-baht-talih anlamlarınıda çıkarıyor yanii nedensiz bir şekilde olayların bir sihir gibi gerçekleşmesi hiç bir uğraş vermemesi ve tamamen doğal oluşan bir yöntem...

böyle insanların hayatlarıda güzel ilerler çünkü 18-19 yaşlarından itibaren hayat onun önüne birşeyleri çıkarmış ve bundan sonrasında kendini kapatmıyor düşünceler ona yönelik olduğu için karşısına her tür olay veya bayan diyelim kendi kişiliğine uygun olaylar ve bayanlar onu buluyor karşılıklı uyum esastır çünkü...

0|0
    0|0
  • Melek yüzlüyüm (:

0|0
    0|1
  • kötümser

0|0
    0|0
  • Çözüm odaklıyım...

0|0
    0|0
  • iyimser düşünen bir kötümserim:)

0|0
    0|0
  • yerine göre degişiyor

0|0
    0|0
  • umut hep vardır, asla umudumu kaybetmem.

0|0
    0|0
  • hayata nasıl bakıyorum; kımı zaman çok kötümser olduğum zamanlarda olur ama genellikle iyi düşünmeye çalışıyorum, sonuçta kendi iyiliğim için

0|0
    0|0
  • Kötümser insanlar yalnızca tüneli görür .

İyimserler tünelle birlikte tünelin sonundaki ışığı da görür.

Gerçekçiler ise tüneli , tünelin sonundaki ışığı ve ışıkla beraber karşıdan gelen treni de görür :D

0|1
    0|0
  • İyimserim,pozitifim

kötumser olanların hayatımdaa yeri yok

0|0
    0|0
  • genelde hep iyimserimdir bazen çok ciddi kötümser olabiliyorum.

0|0
    0|0
  • Objektifim .

0|0
    0|0
  • olumsuz bakıyorum herşeye ama bu durumdan rahatsız değilim

0|0
    0|0
  • hep kötümser düşünürüm dışarı cıktıgımda sanki birisi zarar vricekmiş gibi kendimi savunmaya alırım.

0|0
    0|0
  • kötümser karamsar ama kendime göre sebelerim var !

0|0
    0|0
  • Yerine göreyim.

0|0
    0|0
  • Genelde kötümserim..

Bu özellik somut olarak işime yarasa da manevi anlamda kötü etkiliyor..

1|0
    0|0
  • kötümserin dibiyim ben...

0|0
    0|0
  • çekimserim

0|0
    0|0
  • Kötümserim nasıl bilmem ama kötümser olmak beni ayakta tutuyor sanırım artık acıların bağımlısı oldum

0|0
    0|0
  • Kötümserim beni de nefret ayakta tutuyor

0|0
    0|0
  • kötümserim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• iyimserim biri hakkımda samana işer sonrada sesini dinler demiş salak mı demek ıstemıs umursamaz mı demek ıstemıs anlamadım :D

0|0
    0|0
  • Kötümser tadında iyimser Realistim...

0|0
    0|0
  • Iyimserim .

0|0
    0|0
  • Pozitiv bakiyorum .. Pozitiv enerji saciyorim herkeze haha

0|0
    0|0
  • gayet olumlu bakarım olumsuzluklar sıkıntıdan başka birşey değil sıkıntıda bana göre değil :)

0|0
    0|0
  • orta şekerli diyelim

0|1
    0|0
  • İyimser.

0|0
    0|0
  • iyimser olmaya çalışıyorum ama kötümser olduğum zamanlarda oluyo yani ruh halime göre değişir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...