Bizi geçmişimiz değil de geleceğimiz bitirecek galiba...

Hep bugüne kadar sevgilimle geçmişimizi unutamayışımız bitirecek zannederdim ama yanıldığımı fark ettim bugün. Ben onun için üniversiteyi bıraktım. Hayatımın en büyük hayalimden vazgeçtim. O'na daha yakın olabilmek için. Lise'de okuduğum bölümün üniversitesine devam ediyordum. Her neyse bu ay kredi çekip araba almayı düşünüyordum. İşte biraz dert yandım ama onu kıracak şekilde değil. Hayatın zorluklarından falan bahsettim ama bu bir şekilde üzerine alındı kameralı görüşüyorduk bende bir an sinirlenip kamerayı suratına kapatıp facebook'u kapattım. Sizce hata mı yapıyorum. Yani insan sevgilisiyle dertleşemezse kimle dertleşecek. Bir akıl verin...

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• Bana niye durup dururken anlatıyor diye düşünmüştür.

0|0
    0|0
    • Hayır bence o değil. Yani bilmiyorum ya. :( İnsan sevgilisinin derdini dinlemeli ve teselli etmeye çalışır bence yani.

• Alınmış demekki

Kızlar Ne Diyor 3

• hata yapmadin kesinlikle insan sevgilinin onu anlamasini, dinlemesini ister.

0|1
    0|0
    • Sizce bu tavrımı ona bağırmadan, ya da konuşmamazlık yapmadan nasıl dile getirebilirim.

• karsisina gec aynen anlat durumu cok sakince.

• Çok sağolun.

• dereyi görmeden pacayı sıvamayn gelecege daha cok var relax

0|1
    0|0
    • Ya sorun bu değil. Gelecek vs. değil sorun dertlerime ortak olmaması. Yani bence sevgililer dert dinler vs. Ben dertlerimi sevgilime anlatmayacaksam kime anlatacağım?

• ayrıl gitsn derdine ortak olmuyosa o kızdan hayır gelmez sana

• Laf soktuysan alinir tabi senin icin unvteyi biraktim dersen

0|0
    0|0
    • Hayır ben ona o mana da ya da onu kast ederek hiç bir zaman öyle bir şey demedim.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...