Tanımadığın bir kıza hediye vermek

Ben okuldaki bir kızdan baya etkileniyorum.Kızla da kesişiyoruz.Ama hiç tanışmışlığım yoktur zatı alileriyle..Kız internette hep yalnızlıktan,sevgilisinin olmamasından falan dem vuruyor.daha yeni kurabiye yapsam yanlışlıkla adını yazabileceğim bile kimsem yok demiş...Neyse ben kalpli kurabiyeler yaptırsam,üzerini de kızın adını yazdırsam,içine de küçük bir not yazsam onunla tanışmak istediğimi şu gün ,şurda ,şu saatte onu bekleyeceğim gibilerinden yazsam.Çok mu iddialı olur bu durum?Sonucu ne olur sizce?Lütfen yardım edin...

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• senden hoşlanıyorsa olumlu cevap verir. kurabiyeler falan güzel düşünmüşsün. hadi bakalım iyi şanslar :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok romantik :)

0|0
    0|0
  • Bence cok gzl vir fikir:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bence önce biraz kızla tanışmaya çalış eğer kız hayır derse tüm şansını kaybedebilirsin ama biraz tanıyıp böyle bişey yapsan Şansın artar

0|0
    0|0
    • arkadaşım da bu benim anlattığım durum da etki%100 de kızın gelip gelmemesi yarı yarıya yorumunda bulunmuştu.Eğer tanışıp bir-iki konuşursan şansın artar demişti.Zaten bizim finallerimiz başlıyor.bu olayı ikinci dönem başı yapıcam bu arada

Yükleniyor...