Eşcinsellikle ilgili soru yazmıycam demiştim, çünkü yazmak istemiyodum..

hala kurana takılı kalıp çağa ayak uyduramamış, bir konuda herhangi bir araştırması olmayan, kulaklarını ve gözlerini bilime kapamış, kuranın şartlarını hiç ama hiç yerine getirmediği halde "dinimizce" diyerek cümlelere başlayan yurdum insanlarının eşcinselliğe bakış açısı beni delirtiyo.. neymiş "sapıklık"mış, "bizi yoldan çıkarırlarmış"," tedavi olsunlar"mış, "neden bunu seçmişler çok iğrenç." bu insanlar hala bunun bir seçim olmadığını(tıpkı kendilerinin heteroseksüel olması gibi) bilmeyecek kadar, veya onların sapık olmadığını ve karşı cinsten arkadaşının da kendini taciz etme ihtimalini düşünemyecek kadar, eşcinselliğin sonradan ve bulaşıcı olmadığını , dünyadaki cinsiyet kavramının sadece kadın ve erkek olarak ikiye ayrılmadığını anlayamayacak kadar dar görüşlü, sağır ve beyinsizler mi?

Güncellemeler:
az önce eşcinsellikle ilgili bir soru vardı homofobik heteroların cevapları yüzünden bu soruyu sorasım geldi.
hahaha bizi yozlaştırıyosunuz diyen yozlaşmaya hazır beyinlerden biri doğada eşcinsel gördün mü demiş..doğada eşcinsellik vardır diğer canlı türlerinde de..ama doğada diğer canlı türlerinde homofobi yoktur..en azından şimdilik öyle bişe yok..:D
hey kızlar bu arada sinirlenince çok seksi oluyosunuz..(!)..dsfsdgfh

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• Sapıklık tabi. Niye bir kız onlarca erkek dururken başka kızla olsun ki. Günah bir kere. Gidip diğer kızları taciz edecek falan. Hüloğ. Bak ne güzel açıklıyor bir döt kılı niye yanlış olduğunu eşcinselliğin ; link dk 1:07

1|4
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• Eşcinsel hisseden ve bunu özgürce söyleyen herkes onları dışlayan ve yerin dibine sokan her bireyden daha delikanlıdır,daha inançlıdır.

Eşcinsel değilim

eşcinselleri severim

Özgür hissettikleri için severim

3|1
    0|1
  • Bugün ne baydı şu eşcinsellik soruları ya.. Herkes özgür kimse kimseye bişey demiyo rahat ol

0|0
    0|1
  • Dünyanın her yerinde var bu.Müslümanları korudugumdan değil onların cahilliği ayrı birşey.Ama Avrupada da çok görülüyor bunlar.Protestolar falan.Nedendir bilinmez ama insanlar kendi kalıplaşmış düşüncelerini başkalarına da aktarma zorunluluğu hissediyor.Yani bu dünya böyle malesef.Zaten kimin ne düşündüğünü ya da tercihini başkalarının bilmesine gerek yok.Yani sizi zorlayan bir durum da yok.Onlar değişmez mümkün değil.Sadece eleştirileri takmamak gerekiyor :)

0|1
    0|1
  • Bana eşcinsellik tiksinç geliyor ama asla yargılamam.

O soruda da söyledim burada da söylüyorum en yakın arkadaşımın baldızının oğlu gay bunlar problem değil karakteri düzgün olsun bana da yavşamasın herkesin özgür iradesi.

0|1
    0|1
  • abazası çekilmiyor

1|0
    0|1
  • bide benim anlamadım adam eşcinselleri savunuyo sonra gaymısın veya lezbiyenmisin deyince kaçamak cevaplar veriyo ee madem gaysın veya lezbiyensin neden çekiniyosun çekindigine göre sende biliyosun şaçma oldugunu yazın bakalım çekinmiyosanız işte

cayırtttttttttttttttttt diyodu biri :D

0|1
    0|0
    • çekinmek mi, profilimi gezdin mi hiç..beni reelde gördün mü peki.

• Hayattaki tek amaci evlenmek olan moronlardan degilim.Dolayisiyla da evlenmeyecegim.Kaldi ki birini bulmadigimizdan degil yasal hakkimiz olmadigindan evlenmiyoruz.

• sevgilim var geçmişte de oldu..

• Şimdi olaya hastalık olarak bakıyorsunda tedavisi olmadığını mı söylüyorsun?

0|1
    0|0
  • kadın ve erkek niye yaratıldı o zaman sence noramilmi bu bir erkekle bir erkegin yatması önce kendine sor sapıklıgı haklı gösterme

1|2
    2|0
    • çeşitlilik olsun diye yaratılmıştır. Her insan nasıl aynı besinle beslenmiyorsa, herkes aynı cinse ilgi duyacak diye bişey de yok.

• sen gaysin heralde ?

• bende homo fobigim bide gıcıgım hatta bu konuda allaha şükür yobazım :)

2|3
    4|3
  • Yahu adamların evinden kasa kasa para çıktı bunlar hala AKP'ye oynanan birer komplodur denilmesine inanıyorlar.

Gece gece sinirlenmişsin. Bir sakinleş. derin derin nefes al ver.

0|1
    0|1
  • Ne Çok var yaaaa ,kaç senedir takildigim yerin üstkatinda da gaybar varmis abooo

0|1
    1|1
  • sana eşcinselmisin dedim yorum kaldırılmış.niye kaldırıldı merak ettim.

0|0
    0|0
  • ya sen ne bakıyon o sübyancı gebeşlere :)) yemişim onların imanını

0|0
    0|1
    • abla hetoro metero anlamam ben metoroloji sorarsan yarın kar soğugu geliyo derim anca, homofobik değilim ama o şeyi de yemek istemem hani orası ayrı :))) jdshjdhd

• gece gece yaptılar yapacaklarını lan.

• ya siğdüret pampa takılma sen o çok eşli homofobik sübyancı imamları :))

• Benimde penisim ufak 14 cm kızların ilgisini çekmiyor .Bu yüzden eşcinselliğe yöneldim mutluyum karşımdaki de tatmin oluyor bende

0|1
    2|4
  • bir ateist olarak igreniyorum bu eşcinsellerden!

0|1
    2|4
    • he he

• emin ol onlar da senden iğreniyor

• fikriniz varsa sorana söyleyin fikirlere faşistlik etmeyin ...

sordu söyledik

illa sizinle aynı seyi düşünüp sevmek zorunda degiliz

• Buna hastalık diyen hastadır bence

Herkesin ilgi duyduğu cins farklı olabilir normal karşılamak lazım

2|2
    0|2

Kızlar Ne Diyor 10

• Bu saatin konusu değil. Kaldı ki kafa patlatacağın ortam da burası değil.

Yüz yüze konuşuruz bir gün, uzun uzun.

Takılma, düşünme, he de geç.

0|1
    2|0
  • Homofobikliğin düşmanları sadece müslümanlar değil emin ol. Her müslümanım diyen de şartlarını yerine getiren dört başı mahmur kişiler değil.

Sen nasıl burada senin gibi düşünmeyenleri sağır dar görüşlü ve beyinsiz olarak eleştirmişsen, bazı kişilerde homoları sevmeyebilir gayet normal.

Homofobik erkeklerin içten içe bu duyguyu çok merak eden kişiler olduğunu düşünürüm her zaman fakat gene de sevmeyen bunu söyledi diye beyinsiz olmak zorunda değil.

1|0
    1|0
    • işte onu diyorum kendilerini Müslüman sanıp da dinimizce deyip atıp tutanlardan..gerçek dinci olsa lafım yok..

• Yüzüne de söylerim. Sizden korkacak değilim. Bordo klavyeliler genelde sizden çıkar bilirsin.

• birinin ''gibi'' olup olmadığını bilmek veya tahayyül etmek de sana düşmez ki. Senin şuan yaptığın olay şu;

Birileri homoseksüelleri eleştiriyor diye kızıp, sen onları eleştiriyor beyinsiz diyorsun :)))

Bende soru açsam herkes homoları sevmek zorunda mı savunmaya geçenler beyinsiz desem hoş mu?

Not; katiyen homo arkadaşlarla alıp veremediğim yok. Neticede bana dokunan birşey yok. Örneklemek istedim.

• Tabiki de bu senin kendi görüşün bunun hakkında kimse saygısızca konuşamaz. Ama şu an senin yaptığın da insanları yargılamak değil mi? Kur'an a inanan insanlara da senin saygılı ve anlayışlı davranman gerekmez mi? Onlar senin görüşlerine saygı duymayarak seviyelerini belli etmiş oldular. Peki bu durumda sence senin seviyen ne?

0|0
    0|0
    • çok yanlış anlamışsın ben kendini dininin şartlarını yeterince yerine getirmiş "sanan" lardan bahsediyorum..tamam gerçek bir dinci olsa lafım yok..

• Evet sanırım yanlış anlamışım ağır ithamlarımı hemen geri alıyorum özür dilerim

• bilime de güvenilmez. daha kaç sene evvel hastalıktı, şimdi noldu? sonrasında ne olacak o da belli değil. homofobiğim.

1|3
    4|0
  • Hastalik olan escinsellik degil homofobidir.Din her zamanki gibi bir kulp buluyor.Escinsellik sapkinlik ama subyancilik degil onlara gore bosversene.

2|0
    1|3
    • boşveriyorum gerçekten o kadar çok bu yorumları gördüm ki hep sik tir et dedim ama birden patladım işte..

• Tahmin edebiliyorum bazen bende dayanamiyorum.Elbet alisacaklar ama isteyerek ama istemeyerek.

• Bi açıklık getirelim eşcinsellik bir tercih değil yönelimdir. Eşcinsellik çok normaldir. İnsan sevgisi her şeyden önce gelir benim için. Eşcinselleri seviyorum. Kendi cinsel kimliğimi açıklamayayım. Öptüm bye

0|0
    1|2
  • umarım homofobik insanların homoseksüel çocukları olur.

0|0
    0|2
    • Gerçek düşüncelerim bu. Ama istediklerini yapsınlar buna karşı değilim. Sadece onlar bana anormal geliyor ve onlarla yakın arkadaşlık kurmuyorum

• fettullah gülenin kayıp kızı bulundu

• David Reimer deneyine bakın lütfen hala anlamazsanız beyninizi çıkarın bari agırlık yapmasın.

1|0
    0|5
  • bayağı öfkelisinz sanırım.eşcinsel misiniz?

1|1
    0|0
  • Dindar biri değilim, deistim. Ama eşcinsellikten hiç hoşlanmıyorum.

Ama o insanlardan nefret ediyorum. Sadece onları ''tuhaf'' buluyorum

İstedikleri her şeyi yapsınlar. Sadece evime 10 metre yaklaşmasınlar yeter.

1|3
    3|2
    • *nefret etmiyorum olacaktı

• Soran ben hiç tatlı değilim biliyor musun :(

• Cümleleri de yanlış yazdık. Kafam güzel. Ben en iyisi gizleneyim

Yükleniyor...