Hafifçe Dayak Mı İstersiniz ? Boşanmak, Yuvanızı Yıkmak Mı ?

Merhaba dayakçı tokmakçılar, şuursuz şakşakçılar ve sevgili çocuklar;

Kadınlar !

Varsayalım ki evlisiniz çocuklarınız da var, ayrılma, yuvayı dağıtma noktasına gelmişsiniz, kabahatiniz de var; bu durumda eşinizin yüzünüz hariç sizi hafifçe dövmesini mi yoksa boşamasını mı tercih edersiniz ?

Erkekler !

Varsayalım ki evlisiniz ve çocuklarınız da var, ayrılma, yuvayı bırakma noktasına gelmişsiniz; karınızda da kabahat var; bu durumda karınızı ceza olarak , yeter artık diyerek yüzü hariç hafifçe dövmek mi yoksa direkt boşamak mı istersiniz ?

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

• dover kocam değil mi,ayaklarını yıkar suyunu bile içerim

0|2
    2|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Ben kabahatli isem suçu kendinde arasın önce..

Ne yaptı da beni bu hale getirdi..

Şiddetin her türlüsüne karşıyım..

1|0
    0|1
  • Dayak atınca o hata yapılmamış, yapılan affedilmiş mi oluyor? Ne hoş... O zaman çok dayak yemeyi göze alan kadın herşeyi yapabilir.

0|1
    0|0
  • Boşanırız olur biter durum madem o kadar vahim.

1|1
    0|0
  • Hatalıysam dövmek yerine boşasın.

1|0
    0|0
  • affedılmeyecek bseyse ve hatalıysam dayak bı derece dayanılabılır ama affedılmeyecek bseyse zaten dayak hak getıre boşasın o da rahatlasın bende.

0|1
    1|0
  • dayağımı yer adamı da ben boşarım böylelikle sen beni boşayamazsın ulen ben seni boşarım derim dayakçı tomalağa ,bu nasıl soru hacı jübileyi böyle mi yapacan alla sen mor çatı altında kalmayasıca :)

0|0
    0|0
  • Kabahatim varsa ve geri dönüşü olmayacak bir şeyse boşanalım elbette. Şiddete karşıyım.

1|0
    0|2
  • senin ablattigin bu olaydaki cocuklardan biriyim . İns boyle biri cikmaz karsima :-\

0|0
    0|0
  • Hiç bir şekilde dayak kabulm degil o eli kıvırır başka biyerine monte ederm

0|0
    0|0
  • İlim kemiğim dondu bu nası bir soru başlığı.

1|0
    0|1
  • Ikiside olmaz. Bir sure gorusulmemesi en mantiklisi.

0|0
    0|0
  • Madem hatalıymışım dövsün, gebermem.

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• eğer boşanmak çözüm olacak ise, benim sözlerim attığım tokattan daha çok acıtır kadının canını, onun için son sözümü söyler hakkımı helal eder boşanırım.

1|0
    0|0
  • kadına el kaldırandan adam olmaz. hee aldatmıssa ne yapacagım belli olmaz o ayrı

0|0
    0|0
  • sen ne konuşuyorsun lan değişik !

cayırt

1|0
    1|2
Yükleniyor...