Evli ve erkek arkadaşı olan bayanlarla beraberlikte bayanların aklını nasıl çeliyorlar ?

Artık erkeklerin atılganlığındanmı

kızların isteğindenmi anlamadım...

Yapmam diyen bayanlar yapıyor yanii erkek atılgan olmuş isteğini belli etmiş diye düşünüyorum

Şimdi eğer bayanda istemese yapmaz herhalde yanii adamın acaba o atılganlığıından dolayımı oluyor bu yoksaa hatunun kaşarlığından dolayımı ?

Bu isteği niye duyar bir bayan ?

Veya olacak olan bir şekilde oluyormu siz ne düşünüyorsunuz ?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• Bir erkek kadına istediği seyi veriyorsa bu maddiyat olur cinsellik olur kadının cok onem verdiği bir davranıs olur kadın etkilenebilir.. Aşık bile olur.. Artık evli olup olmamak fark etmiyor cogunluga gore nasıl mutlu oluyorsam oyle diye dusunuyorlar herkes kurmus duzeni

0|0
    0|0

• arkadaşım ama nasıl bir mutluluk bu ne yönden mutluluk yaniii ? çocuk desen var cinsel yaşam var sorun nerede ?

erkeğin atılgan olmasımı ?

yakışıklı olmasımı ?

veya onu istemesi ?

doğal davranmasımı?Şikayet Et

• Karsısındaki erkekte onu etkilicek biseyler yapmıstır. Kadınınd kocasında gordugu eksiklikler varsa tam üstüne gelmis oluyor diğer adam.. Kadın eşinden bıkmıssa umrunda olmaz ki yakalanması oyle biseyi yapan hersyi goze almıstır

• ne gibi şeylerden etkilenir kadın ?

yaaa şimdii cinsel anlamda tatminsizlik diyorsun çocuk olunca daha çok olur diyorsun yanii çocuk çıkınca vajina genişlediği için kocası yetmez mi ona bu olaiblirmi sence ?

Kızlar Ne Diyor 5

• Kadınlar kocalarında bulamadığı mutluluğu başka adamlarda arıyor. Erkeklerde de nedense sürekli isteyenle yatarım havası var. Yahu bir haysiyeti olsun şu cinsel organınızın!

0|0
    0|0
    • kardeşimmm ama nasıl bir mutluluk bu ne yönden mutluluk yaniii ? çocuk desen var cinsel yaşam var sorun nerede ?

erkeğin atılgan olmasımı ?

yakışıklı olmasımı ?

veya onu istemesi ?

doğal davranmasımı?

• bunları azımsama. heyecan ileriki yaşında, evde sürekli çocuklarla uğraşan kadın için bambaşka dünya. yakışıklılığa falan gerek yok dışarıdakinin.

• eee ne ypaıyorda hatunları atıyorlar yatağa ?

• kadın istemesse hiçbi erkek yavşayamaz

0|1
    0|0
  • Basligi 4 kere okudum anlamadim

0|1
    0|0
    • evli veya diyelim erkek arkadaşı olan bayanlarla beraberlikte bayanların aklını nasıl çeliyorlar ?

• Yine anlamadim daha fazla utandirma beni :(

• bayanlar evli tamam veya kızlarımız var erkek arkadşları varrrr bunlarınn

yaniii bunların olması ile bu evli bayanları ve erkek arkadaşı olan hatunları bekar erkekller akıllaarını nasıl çeliyorlarda beraber oluyorlar ?

• evli bir erkek yazdı bana facete düğünde görmştüm öğrendm evli olduğunu ağzna sı*tım engelledm

0|1
    0|0
    • ne yaptı nasıl yazdı ?

• eee olmasaydı beraber olurmuydun?

• çocuğu olduğu için hayr zaten nyeti evllkse görüşürdm belki bilmyrm yani çokta etklnmdm

• Geneline bakılırsa bazı evli erkekler genc kızların daha hıc bısıyı bılmedıgını fark ettiğinde boslukta olduklarını gorduklerını onları elde edmenın cok kolay oldugunu bılırler. bu kısılıkdekı kızlar bosluktan herkese gıder ılgıye ıhtıyacı vardır. erkek olgun tabi yasını almıs tecrubesı var kıza nasıl yaklascagını bılıyor ve onu kandırıyor. kızımızda kanıyor. sevgı sozcuklerıne ınanıyor ılgılendıgını dusunuyor kızın hosuna gıdıyor. bu genel olan bısey gorduklerım bunlar.

0|1
    0|0
    • seninmi başına geldi buu ?

• yatafa fırlattı dovdu sonra tacız etti isde

• oooooo senin olay farklııı yaniii adam bir şeyle foto resim video ile şantaj yapar sana neyse derim ama ne biliyim garipp

Erkekler Ne Diyor 6

• gidin işinize lütfen ya ben kızlara nasıl davranılacağını bilmiyorum mesela..hangi kız bana kandı ki?köyde yaşayan kızı kandır kolaysa...abisi olsun babası olsun da kandır onu...ebeni beller

0|1
    0|0
  • İçinde var onların yoksa hakim olabilir bence :)

0|1
    0|0
  • or.spunun yemini yar.agı gorene kadar derler

0|1
    0|0
  • kız yolludur erkek yakışıklıdır.

0|1
    0|0
    • ama hacım şimdi yakışıklılıkta bitmiyor iş cidden

adamın yaklaşımımıdır yoksa bayanın isteğimi

atılganlık mı nedir yanii ?

• erkek kaliteliyse işini temiz ve adabında yapıyorsa müşterisi bir yere gitmez

• şu başlığı açıklayın a.q bana. yoksa kapatıp gitcem hesabı alskdjasld

0|1
    0|0
  • hatunun kaşarlığı kardeşim.bayan çağırırsa erkek koşarak gelir..

0|0
    0|0
    • yaa adamda atılgan ise yanii doğru davranıp doğru yaklaşmış ise hatuna ?

Yükleniyor...