Erkekler sevdiğinz kızın bıyıklarının çıkmış olduğunu görünce naparsınızz

erkekler sorum sizlere sevdiğiniz kızın yanınızda size baktığınızda bıyıkları olduğunu hafif hafif çıkmış olduğunu aldırmamış olduğunu görseniz naparsınızz hala daha sever misiniz yoksa tiksinir misiniz ama dikkat edin o kızı seviyorsunuzz...saçma ccevaplar istemiyorum lütfennn almayı unutmuş kız ve gördüğünüzü farkettii ?

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Sonradan alır nolcak ki, bir defalık özensizliği olur :)

Ama devam ettiriyorsa özensiz ve kendini boşvermiş derim. mesele bıyık olmaz yani ;)

cut.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Sen yazılanlara aldırma, çoğu farkına bile varamaz, aşkın gözü kördür derler, unuttun mu ?

0|0
    0|0
  • Gülümün dikeni derim bağrıma basarım. ne olacak.

2|0
    0|0
  • Benim biyigim seninkini döver

0|0
    0|0
  • tiksinirim fakat kırmam kalbini. bir sonraki görüşümde varsa açıkça söylerim kalbini kırmadan. rahatsız eder yani

0|0
    0|0
  • Bıyıkların lens mi aşkım ? derim :D

1|0
    0|0
  • bıyıklarınlada güzelzin derim nede olsa seviyoruz

1|0
    0|0
  • boşanma sebebi bu

0|0
    3|0
  • Seviyosam sorun yapmam 1 2 seferlik ama 3 de de almamissa bir sorun vardir hafif hafif belli ederim

0|0
    0|0
  • en yakın bakkaldan traş bıçağı alır yoluma devam ederim ne bırakıcam hemen :D kendi ellerimle traş ederm ben onu

0|0
    0|0
  • aboooooooooo bıyığına kurban olayım onun :)

1|0
    0|0
  • o tip ne lan derim kızım sen nasıl bir insan oldun ya derim çımbızla yolarım :D

0|0
    0|0
  • yerim la bıyıklarını

0|0
    0|0
  • bişey söylemem onu utandırmamak için, içimden derim ama onlar ne öyle ya diye.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...