Kendinizi geliştirmek için neler yapıyorsunuz? Planlarınız neler?

Yeni bir yıla girdik. Hayatınız için 1 yıllık kalkınma planınız hazır mı?evvel ki yıla nazaran neler yaptınız ve yeni yılda neler yapmayı planlıyorsunuz?

ekonominiz sağlık ve aşk hayatınız ayrıca manevi hayatınız,eğitim ve kariyer hayatınız,sosyal hayatınız hakkındaki planlarınız ve ideallleriniz neler? neleri düzeltmek ve değiştirmek niyetindesiniz?

Kendinize neleri ekleyeceksiniz?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Allahın izniyle bu sene e-gazete kurup belli bir aşamadan sonra yani e-kazanç oluşmaya başladıktan sonra elimdeki e-anket + e-spor + e-bilet + e-oto pazarı sitelerini e-gazeteme entegre etmek suretiyle kurumsallaşmayı düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • oooooooooo sen köşeyi dönersin hocam :)

• Teşekkür ederim.Allah razı olsun. Allah herkesin kalbine göre versin. Ben köşeyi dönersem çok kişiye faydam olur inan bana. İş verme bakımından değil sadece parasal hibelerlede insanlara çok faydam olur. Özellikle kredi kartı mağdurlarına yardım edip faiz girdapından kurtarmayı istiyorum kurtarabildiğim kadar insanları. Ve 30 yaşından büyük olupta henüz hiç evlenmemiş olan insanlarada borçsuz bir evlilik yapmaları için kolaylık sağlamayı düşünüyorum. Peki sen bu sene ne yapmayı düşünüyorsun.?

• planların çok güzel umarım gerçekleştirisin. Bu arada aklıma geldi bu gün iş yerinde iki kişiyle tanıştım üniversitede hocalarmış. bir tanesi yetimlere yardım eden bir dernekte yöneticiymiş. kartını verdi çevrenizde yardıma muhtaç yetim varsa arayın dedi. Ne mutlu böyle insanlara..

Ben yardım konusunda afrikada kurak bir ülkede su kuyusu açtırmayı düşünüyorum ama bir sene içinde olmayabilir.

Bu sene içinde şu 3. okulumu bitirip bir ev almaya çalışacağım. İngilizce kursumu tamamlamak ve sınavlar

Erkekler Ne Diyor 12

• Diksiyon kursuna gitmeyi ve düzenli olarak spor yapmayı planlıyorum.

Okul, dersler falan fena değil.

Belki part-time bir iş bulup kendi evime çıkarım.

Mümkünse de kimseye aşık olmadan yaşar giderim.

1|0
    0|0
  • Biz yapmaya çalışırız başkaları neden bozar?

1. link link

2. link link

1|0
    0|0
  • Ekonomik hayatımda :iddaa performansımı artırmayı planlıyorum.

Eğitim hayatım :şu okul bir bitse modunda

Sağlık : Bu zamlardan sonra sigarayı kesin bırakıyorum abi.

Aşk : Aşk olmasın ya.Tribi,nazı,cilvesi,face şifresi,twitter sifresi

1|0
    0|0
    • aşk olmadan olur mu? kadrolu bekar mı olacan? ekonomik hayatını daha garantili ve helal şeylerle geliştirsen daha sağlıklı olur zannımca :)

• Aşk zahmetli iş ya.Konuşup muhabbet ettigim bayan cok lakin illa "Günaydın aşkım" mesajı gelmesi gerekmiyor.İlişkiye bir isim kondugunda hem bireylerin davranışları hem de senin alman gereken duruş değişiyor.İnsan doğallığını kaybediyor.Böylesi daha güzel.

• Dil kursu,spor.

1|0
    0|0
  • 10 yildir ehliyet

10 yillik pasaport

ingilizce kursu

tenis kayit havuz kayit

bilgisayar, elektrikli ev aletleri teknisyenligi

bla bla bla

lol

1|0
    0|0
  • Ekonomime göre aktiviteler okul ve iş hayatımda birşeyler kapmak istiyorum. Sağlığım yerinde aşk konusundada zamana bıraktım. Birileri olursa şansımı denerim fakat hedef olarak gösteremem şartlandırmak olmaz. Sosyal hayat olmazsa olmazdır. Daha fazla arkadaşlarımla vakit geçirmeliyim eskisine oranla. Kendime ekleyeceğim özellik ise biraz daha önyargısız olmak

0|0
    0|0
  • kendimi gelistirdim ,artik iciyorum ,vuruyorum dünyanin a..

0|0
    1|0
  • Planım Var Durmadan Bir Şans Yaratmaya Calısıp Gelcekte MAddı bır durumda zorluk cekmek ıstıyorum

Benim Yol Göstericek Bir Pusulam Yok Arkadaşlar :((

0|0
    0|0
  • kendimi ileri doğru degilde geri dogru sarmak icin elimden geleni yapıyorum

0|0
    0|0
  • bi tuval alıp minyatür çizicem ve bu sadece ilk madde :DD

0|0
    0|0
  • Ne geliştircem dünyayı ben mi kurataracam Bütün gün ye iç yat uyu hayat böle güzel

0|0
    0|0
  • asosyal olarak devam ediyorum mayısta 21 rim hala asosyallikte geliştiriyorum kendimi iyimi berbat ama yapıcak birşey yok aslında var ama yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• değişen tek şey bir rakam 3 iken 4 oldu .ileriye dönük planlarım vardı hala var yeni yılla özgü bişey değil..

0|0
    0|0
Yükleniyor...