Paranın Satın Aldığı Aşk :) Ne Düşünüyorsunuz ?

Adamın sondaki bakışı özetlemiş olayı zaten :) Siz ne düşünüyorsunuz bu video hakkında ? :)

link

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Evet daha önceden izlediğim bir videoydu.Tüm kadınları baz almasada.Bu duruma uyabilecek örnek çok hayatımızda.

Kimse birinin ruhunu ele geçiremez ilahtan başka.İnsan parayla satın alma yoluna gider insanı, ya başka?...

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hahahaha :D çok fena güldüm ama ya :D bu kadar basitlik olamaz yalnız adamda kafaya çok takmıs helal olsun :D

0|1
    0|1
  • Çok güzel bence

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kadını arabaya bindirdikten sonraki el hareketi iyiydi :D adama helal olsun zeki adam işte. gitti araba kiraladı üst baş aldı kızı tavladı .. kızı o gecede hallettikten sonra eski hayatına geri döndü

0|2
    0|0
  • Kadın kaşar, para naapsın :)

0|2
    0|0
  • çok ucuz kızlar var yaa

artık erkeklerin atılganlığındanmı

kızların isteğindenmi anlamadım

yapmam diyen bayanlar yapıyor yanii erkek atılgan olmuş isteğinibelli etmiş diye düşünüyorum

şimdi eğer bayanda istemese yapmaz herhalde yanii adamın acaba o atılganlığıından dolayımı oluyor bu yoksaa hatunun kaşarlığından dolayımı ?

evli bayanlarla beraber olan erkekler var ve sevgilisi olanlarla beraber erkekler var yanii onlar içinde geçerli bu

0|1
    0|0
    • Hepsi aynı yola çıkıyor bir nevi. Aynı b*kun laciverti derler ya o hesap :)

• artık olacak olanmı oluyor diyeyimm ama çoğunluk kısımda karı belli ediyorrr söylüyor yanii o yönetiyorrr

• Bu tip bir davranış içinde olmayan bir kadına denk gelirsem, çok açık söylüyorum, hiç düşünmeden evlenirim.

0|2
    0|0
  • link bak bu daha hoş :DD

0|2
    0|0
  • süpermiş valla helal olsun la adama :)

0|2
    0|0
  • o değilde kadın guzelmış ya

0|1
    0|0
  • kizlar uzerinde uydurmak gercekten ise yariyor

sevdim seni adamim

lol

0|2
    0|0
  • çok güzel kadın haketmişti o hareketler pis tamirci çırağı bakışları falan :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...