İzet Hajrovic borsaya bildirildi düşünceleriniz?

link arkadaşlar izet hajrovic borsaya bildirilmiş youtubeden 1-2- videosuna baktım sol ayak Maşallahı var ama bu adam şimdi gelirse yerli statüsündemi oynayacak yabancı statüsündemi yabancı olcaksa elimizde bruma gibi bir adamı oynatamıyoruz çok gereksiz olmazmı?

link buda videosu

Güncellemeler:
link

öyle veya böyle artık Galatasarayda :)

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• Yerli statüsünde oynayacak. Türkiye'de Galatasaray'da direk oynayacak yerli oyuncu mu var? Alper potuk bile her zaman Fenerde direk oynayamıyor. Mili takımda bile deneme amaçlı çağrılan futbolculara dünyanın parasını istiyorlar. Ispanya mili takımı dünya sıralamasında ilk sıralarda Real Madritte ilk onbirde bir iki ısponyol oyuncu var. Diğer Şampiyonlar ligindeki takımlarda aynı böyle olunca Milli takımdaki tüm oyuncular Galatasarayın olsa bile onlarla mücadele edemez. Bu durumda hiç bir Türk takımının Avrupada başarılı olması imkansız.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yerli statüsünde oynayacaksa alınsın zaten yoksa alınmasın çürür gider

0|1
    0|1
  • hayırlı olsun galatasarayıma yerli statüsü ne oldu acaba

0|1
    0|1
    • yerli oynayacak diye duydum kendiside bir röportajında Türk pasaportu almam çok kolay gibi kesin konustu bir bildiği var adamın herhalde :)

• fenerbahcelı olarak isterim gs ye gelmesini .

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Büyüklerin yaptığı yanlış transfer ataklarından birisi daha bu. Her ülke kendi milli gencini geliştirip pazarlar. Biz yabancıları alıp geliştiriyoruz. Çok yanlış bu şeyler. Ha borsaya bildirildi, şimdiden hayırlı olsun demek düşer bizlere. Avrupa'nın tiye alınmayan bir liginden geliyor ama Türkiye'de ne yapacak bakalım zaman gösterecek.

0|1
    0|0
  • gökhan zanl eboue sabri ve rieria gibi harika arka 4 lüye sahip oldğunuzdan çok gerekli olduğuu dşünüorum :D

0|1
    0|1
  • Faydalı olur.

0|1
    0|0
  • eğer yerli statüsünde oynayamayacaksa hem oyuncuya hemde paralara yazık olacak.

0|1
    0|0
  • yerlı statusunde oynayacakmıs tff den onay alınmıs yerlı statu ıcın

0|2
    0|0
  • türk vatandaşlığı bulunan amcası olduğu söyleniyor ve daha önce ailesinn türkiyede yaşamış olduğu bilinmekte bunlarla birlikte kendisnn türk pasaportu alacağı söyleniyor bu olursa eğer türk statüsünde oynayacak o yüzden alınmalı

0|1
    0|0
  • bruma ve hajrovic yatırım arkadaşım bu adamlar 2 sezon sonra avrupanın ilk 10 futbolcusu arasında olabilecek kapasitede olacak oyuncular takıma da gerekli desteği sağlayacaklarını düşünüyorum

0|1
    0|0
    • yabancı kısıtlaması olan bir ligde yabancı alıp gelecek için yatırım demek olmaz bak bruma nasıl form düşüklüğü yaşadı oynamazlarsa gelecekleri biter o yüzden söyledim ama hajrovic yerli statüsünde olursa harika olur

• bence süper solak :) güzel transfer

0|1
    0|0
  • sanırım yerli statüsünde oynayacak gerekirse Türk pasaportu da alırım diye açıklamaları vardı gelirse hayırlı uğurlu olsun :)

0|1
    0|0
  • yabancı kontenjanında oynayacaksa forma gıymesı zor

0|1
    0|0
  • Nasıl Türk statüsünde oynayacak ki ?

0|1
    0|0
    • ataları 2. dünya savasında Türkiyede baya yaşamış annesi babasıda 80 li yıllara akdar Türkiyede kalmışlar

• umutuyum bu transferden iyi oyuncu hajrovic

0|1
    0|1
  • yabancı olarak gelecek sonradan tc vatandaşlığı alınacak aurelio gibi.

0|0
    0|1
    • sanmıyorum ayarlanmıştır bile tc vatandaşlığı kasımpaşadan oynayan malki gibi gelir gelmez yerli oynayacak gibi

• tc vatandaşlığı için gs kulübü müracaat edecek yazıyordu

• tamam malki içinde öyle oldu zaten hajrovic içinde başvurulup alınır hemen üst soyları Türkiyede çok yaşamış

Yükleniyor...