Hayvanlara bakış açınız?

Sorum şu ki; hayvanlara bakış açınız nasıl mesela onların da bir canlı olduğunu bir ailesinin olduğunu düşünür müsünüz? onlara karşı merhametli misiniz? hiç bir sokak hayvanına taş tekme attınız mı?

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• hayvanları insanlardan çok daha fazla seviyorum. hiç onlara zarar vermedim ama onlara zarar veren insanlara bizzat zarar verdim. acizler nasıl vurmaya canlarını acıtmaya kıyabiliyorlar anlamıyorum. boyunlarını büküp o dayağa katlanmaları ya da can hayliyle kaçmaları benim ağlamama bile sebep oluyor. ben gerçekten hayvanları insanlardan daha çok seviyorum. zarar veren hayvanlarıda biz insanlar onlara kötü davranarak o hale getirdik...

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hayvanlara zarar vermek ? yani bu soru bile saçma geldi bana bir insanın kendisinden düşük seviyede olan bir canlıya zarar vermesi o insanın o hayvandan daha düşük olduğu seviyesine bağlıyorum olayı.. Bizim onlardan farkımız sadece beynimizin olması kedilere köpeklere uzaktan taş vs. atabiliyorlar kolaysa bir aslan'a bir kafeste taş felan atsınlarda göreyim ben kim kime zarar veriyormuş.. hayvanlarada zarar vermem, sokak hayvanlarına her hafta yemek veriyoruz..

0|0
    0|0
    • Bazı insanların beyni o kadar hastalıklı ki, kendilerine hiç bir zararı olmayan bir kediye köpeğe sırf çimenlerin üstüne yatıyor diye çocuğunun yanında taş atan gördüm.

• küçükken attım tabi çocuktuk o zamanlar aklımız ermiyodu ama şimdi kıyamıyorum malesef bişey olmasına

0|0
    0|0
  • kedi hariç her hayvanı severim ama kaşınmadıkları sürece :)

her yerde kar olduğu için kuşlara köpeklere yiyecek bıraktım.

0|0
    0|0
  • köpekleri çok severim çok sadık bir dostturlar alırsam hep bir erkek bir dişi alırım yalnız kalmasınlar diye ;)

0|0
    0|0
  • hiçbi hayvandan nefret etmem onları çok severim ama özellikle köpeklere bunun içindende ROTTWEILER lara aşığım ya! :D

0|0
    0|0
  • sokak hayvanına atmadım ama hala unutmuyorum ben bizim köpeğe kaçsındiye bir taş atmıştım avucumla kavrayamayacağım kadar büyük bir taş tam karnına geldi tok diye ses geldi çok acıdım hemen yanına koştum

0|0
    0|0
  • 90 derece açıyla bakıyorum

0|0
    0|0
  • insan da bir hayvan olduğuna göre(biyolojik olarak) evet bir insana tekme attım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...