Galatasaray chelseayı elerse çeyrek finalde rakibi kim olur?

eğer galatasaray chelseayı elerse çeyrek finalde rakip kim olur ? okkalı bir takım gelsin b.münih veya barcelona olur maç sonuçları bana göre

9-0 olur en az

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• tamam la ağlamayın anlıyorum sizde sıkıldınız bir alman bir italyan bir ispanyol bir ingiliz olmaktan ama şampiyonlar ligine güney amerikadan afrikadan takım katılmıyor ki bunlarla idare edin amaaa dikkat edinde Galatasarayım en son juveye yaptıklarını hem size hemde diğerlerine tekrardan yapmasın hani daha önce bir çok kez yaptığı gibi

1|0
    0|0
    • Son maçta baya korkmuştuk fenerimi yeneceksiniz sandık sonra bir uyandım rüyaymış :D

• yok ya ne uefası eskidi o hani sizin arada sırada aldıklarınız var ya sayısı bir elin parmaklarını geçmeyen kupalar Galatasarayın çok çok altında kalan sayılar işte o kupalar arada sırada sizde alın tabi canım paylaşımcı olmak lazım öyle her kupayı asabi bir şekilde toplayan tek Türk takımıdır Galatasaray yarıştığı kupa dallarında bir tek Şampiyonlar ligi kupasını alamadı ama az kaldı çok az siz hangi uyruk olcanıza bakın bence

• Biz türkiye kupasını gördük çok şükür üst üste iki kez aldık doyduk yeter bu kadar fazlasında gözümüz yok gözümüz avrupada :) ayrıca ben fenerbahçeden başka renk tutmam türk takımların avrupada başarısını görmek her zaman isterim tabi aynı saygıyı herkes göstermesede

Kızlar Ne Diyor 3

• İyi Fenerbahçeliymişsin ama yediğimiz farktan öte o takımlara karşı oynayacak olmamız bile başkalarının yapamayacağı şeylerin göstergesi ayreten bizim büyüklüğümüzün de göstergesidir bunu asla unutmayın

1|1
    0|0
  • ulen hıyar siz çeyrek finale çıktınız mı hiç

1|0
    1|1
  • Tabikide ben olurum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Chelsea,Juve bunlar kötü bir takımmı Fenere yayla kupasında başarılar

0|0
    0|0
  • gelmez gelmez adamlarda 5 kavanoz değil 5 varil bal var,ikinci turda iki sezondur en ktü takımları çekiyorlar.

0|0
    0|0
    • Acıdıkları içindir :D

• siz ne derseniz tersini yaptık. Şimdi Premier ligin en formda takımlarından Chelsea ile karşılaşıyoruz ona bile kolay diyorsunuz. Tamam tamam siz söyleyin biz tersini yapmaya alıştık ;)

• o takımlar içinde en zayıfı chelseadir net bayern münih gelseydi barca gelseydi oh iyiki geldi dermiydin ?

• Son dakika : Ronaldinho galatasarayda link

0|0
    0|1
Yükleniyor...