Basketbol maçı ??? ..

Geçen Cuma günü basketbol maçımız vardı normalde maçlarda 13 sayı atardım üstelik bu oynadığımız maçta karşı takım güçsüzdü maçta nefesim kesildi önceden daha canlı oynuyordum farenjit olduğum için haplar kullanıyorum. Bu pazartesi maçımız var ve çok önemli bu maçta oynamam lazım ama hasta olduğum için nefesim kesiliyor bir şeyler yapmam gerek daha canlı nasıl oynayabilirim ?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Koşmadan dolayı boğazınızda bir yanma olabilir. Bu da oyun konsantrasyonunu etkiler. Nefes açıcı olarak kullanılan mentol bir çözüm önerisi ama yine de performans düzeyine pek etki etmez. Mevkinizi bilmemekle beraber oyunu taktiksel oynayarak enerji korunumu yapmak mantıklı. Önemli maçlarda kullanmışlığımız vardır :) Bir de nefes çalışmaları var bilirsiniz. Sonuç verebilir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kuru üzüm, kuru incir, kuru kayısı yemeni tavsiye ederim maçtan yarım saat önce kadar. Maç esnasında da her zamankinden daha fazla içten nefes alıp vermeye çalış. Bir de müsaitsen bugün ormanlık bir alana gidip yürüyüş yapmanı tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • üstündeki Rolling Stones t-shirtünü yerim ne tatlısın sen yaaa bide basket oynuyormuş tam sevmelik <3 <3 <3

1|0
    0|0
  • sende basketci tipi yok

0|0
    1|0
  • bende 8 sene altyapılarda basketbol oynadım okul için ailemi kıramadıgımdan devam etmedim bu gibi durumlar buğu yap iyi gelir nefesini aç üstüne mentollu olips mevzunun çözümü budur .

0|0
    0|0
  • enerji içeceği en iyi çözüm atom karıncaya dönüşüyorsun...

0|0
    0|0
    • :D atom karıncaya dönüşürüm evet ama enerji içecekleri kanı yapışkan hale getiriyormuş :D

• ben basketbol maçlarına öyle çıkıyordum sahada nasıl koşturuyordum dört nala bir ribaund alıyordum bir asist yapıyordum bir şut atıyordum pres yapıyordum top çalıyordum ve maçı kazanıyorduk:))

• hastasın sanırım dinlenmen lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Önce sağlıklı olmalısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...