Gerçek aşkı buldum ama yeni çözum arıyorum

21 Ocak 2010 tarihinde tesetturlu hos bir bayan ile tanismistim. 6 ay kadar konustuj hersey guzeldi yavas yavas ciddiyete ilerliyorduk gece iyi aksamlar dedik birbirimize uhuduk sabah oldugunda artik konusmakistemiyorum dedi ve ayrildik. Tabi sebep aradim haliyle 3 sene dusundum ona sordum cevap aldim ama hic bir gerekli sebep soyleyemedi hep sacmaladi. Bende artik sebep arama cabasinda degilim. Problem su ki ben bu kizi cok seviyorum bilmiyorum bu eziklikmidir nedir ama onu cok seviyorum 4 yil oldu unutamadim 4 yildir ortalama 2 gecede bir agliyorum genelde her gece. Onu unuturum diye cok hemde cok guzel bir kiz ile ciktim guzellik degilmis hersey kiz barbi bebek gibiydi ama gonlum isinmadi hic. Sev sonra baskasiyla cik onu sev ondan ahrilinca baskasiyla cik onu jnut gibi gidiyor zannediyordum ama bu kiz civi gibi cakildo gonlume artik cikmiyor canimda cok yaniyor. Bugun ruyamda yarin evlendigini gordum cok kotu oldum yok mu bir kurtulus lutfen mantikli tekliflerle gelin :(

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kız güzel ve seni itti diye takıntılık ypmışın ..arada mesafe varsa üzgünm o nette baskalaarıyla konusuyodur .senıde harcamış gbi sankı ..takıntılı olma bukadar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...