Böyle bir durumdan kurtulmak için ne yapmam lazım ?

arkadaşlar çok fena depresyondayım eski sevgilim yazın benden ayrıldı ve yeni bir kızla çıkmaya başladı her teneffüs gözümün önündeler kızın facebook unu araştırıp bulduğumda kapak fotoğrafı eski sevgilim ve onun birlikte olan fotoğrafını gördüm ve gözümden yaşlar boşlamaya başladı sonra onların o fotoğrafını çıkarıp kızın kafasını oydum ve bir güzelce resimleri kestim ayriyetten 2 büyük boy cips 1.5 lt lik lipton ice tea ve 3 intese 2 caramio bitirdim toplam 1 kilo aldım şimdi size soruyorum bu depresyondan çıkmam için ne yapmam lazım ?

0|0
2|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 2

• çok fazla takma

0|0
    0|0
  • aynı durumdayız canım bence ya yeni birisini hayatına al unutmaya çalış ya da giyin süslen hırslan ve çocuğu yeniden elde et. Sonrada o kız depresyona girsin :)

0|0
    0|0
    • aslında biraz burnu sürtsün neyi bıraktığını anlamasını istiyorum ama bir yandan da onu çok seviyorum ayrıca beni istediği zaman terk edip istediği zaman dönebileceği bir kız olarak görmesini de istemiyorum :(

• aynı şeyi yaşamışız ama şunu diyim hani bir erkeği kendine bağlarsan eğer zaten sen naparsan yap yanında olur bende şuan böyle

Yükleniyor...