Peki o acının tarifi var mı?

uzun süreli ilişki bitiminde kendinizi nasıl hissedersiniz. Örnek 2 yıllık ilişkiniz son buldu bir yanınız boş kalıyor mu ? yoksa hemen yenisinimi getiriyorsunuz ? Peki o acının tarifi var mı?

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Önce nefes alamıyor gıbı oluyorsun uzun bır sure aglıyorsun. Yastıga basını koydugunda anılar aklına gelır yıne aglarsın. 2. gün mesaj beklersın atmaz kendını dısarı atarsın sokakda en ufak bı cop bıle onu hatırlatır kendını eve atar fılmlere yemege verırsın gece kulaklık kulagında onu hatırlatan sarkı mısralarında gozunun onunden fılm serıdı gıbı ıyı kotu anılar gecer.4, bu artık bır rutın olur ılk 1 ay boyle gecer. Hıc bırseyden zevk alamazsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ASLINDA YOK O ACININ TARİFİ AMA ANLATMAK İSTERSEK , HER AN AĞLAMAYA HAZIRSIN YORGUNSUN ONU ÖZLÜYORSUN GERİ DÖNMESİNİ İSTİYORSUN AMA DÖNMEYECEK.HER GECE KAFANI YASTIĞA KOYDUĞUNDA "ACABA ESKİ SEVGİLİSİYLE KONUŞMAYA BAŞLADIMI ,O DA BENİ DÜŞÜNÜYORMU? UYUMUŞMUDUR,NAPIYORDUR?" VE EN KÖTÜSÜ "BENİ UNUTMUŞMUDUR".TAM O SIRADA GÖZÜNDEN HAFİFCE YAŞ GELİR.DURDURAMAZ HÜNGÜR HÜNGÜR AĞLARSIN.BİR SESSİZLİK..BİR KARANLIK...SONRA AÇARSIN GÖZLERİNİ SABAH OLMUŞ.SEN AĞLARKEN UYUMUŞSUN.SEN YALNIZKEN UYUMUŞSUN.SONRA YALNIZ BİR GÜN BAŞLAR ACI DOLU.ARTIK BU AYLARCA DEVAM EDİCEKTİR.KABULLENMEN GEREK AMA OLMAZ.NE KADAR ANLATABİLDİM BİLMİYORUM UMARIM YARDIMCI OLDUM.

0|0
    0|0
  • 2 yıllık ilişki nedir ya.. 27 yıllık 40 yıllık evlilkler bitiyo

0|1
    0|0
    • Daha toy'uz o zaman :(

• :))

• ya aynı evde yaşanmadığı sürece çok sıkıntısı yok. mesela hep şaşarım koca koca şehirlerde, ayrı semtlerde oturuyoruz falan, sonra buluşuyoruz. işte birlikte vakit geçiriyoruz, ayrılıyoruz. sevgili olmak hep tuhaf geliyor. akşam aynı eve gelmediğimiz sürece pek sevgili gibi hissedemiyorum. üzerinde çalışıyorum ama. neyse. aynı evde yaşanmışsa da gidince bir boşluk oluyor ister istemez. işte film izliyorum, arkadaşları davet ediyorum, daha olmazsa taşınıyorum falan.

0|0
    0|0
  • zor çok zor unutmak :((

0|0
    0|0
    • Unutmak yıllar alıyor hatırlamak ise bir saniye.

• evet hep aklında oluyor bazen ağlıyorsun canın bişey istemiyor kötü bir duygu birde ben öyle kolay unutmam :((

• 4 yiillik iliskim biteli 16 ay oldu hep bir yanim bos cok seven biri için kimse bir daha o sevdigi gibi olmaz

0|0
    0|0
  • evet bencede

0|0
    0|0
  • ne kadar cok sevdigine bagli cok seven cok aci ceker sevmeyen ise hemen hayatina yeni birisini alir ama o acinin tarifi yok Allah kimseye yasatmasin

0|1
    0|0
    • Diyelim ki çok seviyorum ve bu 4 aydır hala devam ediyor içimdeki sevgiyi atamıyorum sanki bir yerde öylece oturuyor. Buna ne yapmalı ? varmıdır çaresi ?

• caresini bulsaydim bende uygulardim ama bulamiyorum tek caresi dua etmek hayatina yeni birisini almak care degil sadece karsindaki insana yapilan büyük bir haksizlik

Erkekler Ne Diyor 2

• acisi bir bosluktasin her saniyen her dakkani onu dusunuyorsun ne yapiyor beni dusunuyormu pisman olacakmi her saniyen dua ile geciyor yalvariyorsun geri donsun diye iletisime gecmeye calisiyorsun ama hersey caresiz kaliyor elinden bisey gelmiyor sadce kendimizi yipratiyoruz baska bisey yapmiyoruz

0|1
    0|0
    • İşte bu yüzden aşk korkutucu.

• verdiğin değere güvene bağlı :( 9 aylık ilişkimin sonunda aldatıldıgımı öğrendim ve şuan hayattan bezmiş durumdayım..

0|1
    0|0
Yükleniyor...