Siz olsaydınız ne yapardınız lütfen bana bir fikir veriniz.

Annem kocasından bosanıp ayrı bir eve tasınmak istiyor fakat ben annemin bosanıpta farklı bir eve tasınmasını istemiyorum cünkü oturdugumuz ev cok lüks bir villa ama tasınırsak normal bir daireye tasınacagız ve ben bunu istemiyorum.

Annem ekonomk özgürlügü olan calısan, yaklasık 3-3.5 bin tl aylık maası olan bir kadın.

Kocasına artık katlanamıyor, hem kocası onu aldattı hemde siddet gördü evde bazen anneme bagırıyor, annemde kocasını bosayıp tasınmak istiyor ama sırf ben evden ayrılmak istemedigim icin ayrılmıyor adamdan.

Siz olsaydınız ne yapardınız?

Sırf annenizin mutluluğu icin lüks yasamı terkedip orta halli bir hayata baslar mıydınız?

Güncellemeler:
Annemin kocası diyorum neye takılıyorsunuz babam olsa babam derdim,

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Sorumu mazur görün annenizin bu 2.evliliği mi ? Neden "kocası" ya da "o adam" şeklinde bahsediyorsunuz ? Ek olarak sorunuzun cevabına gelince, sizin ev tutkunuz nedeniyle ileri de daha ciddi sorunlar doğabilir. 2 oda 1 salon evde annenle huzurlu yaşamanız daha güzel değil midir ?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• senin egoların yüzünden annen nelere katlanıyor daireye tasınınca karizman düşcek değilmi peki ya annenin karizması kendini düşünme bence yarın neyin ne olacaği belli olmaz daireyi bırak Allah korusun klubeye bile düşersin

0|0
    0|0
  • Ben merkezli olmayi kes ve anneni dusun biraz senin yuzunden siddet goruyo baski altinda kaliyo buyu artik ve git annene bosanmani istiyorum kocanla de

0|0
    0|0
  • sen babanamı annemin kocası diyorsun :D yoksa annen 2. kocayımı boşıycak eğer annen mutlu değilse ne işin var lüx evde bencil olma

0|0
    0|0
  • bırak annenın ıstedıgı olsun unutma mutluluk her zaman para ıle olmaz emın ol normal bır daırede daha mutlu olursun

0|0
    0|0
  • Kocası dediğin kişi aynı zamanda senin baban olmuyor mu onu anlamadım ?

0|0
    0|0
    • Valla öz baban bile değil tabiki annenin tarafında olacaksın ne yani sen lüks içinde yaşayasın diye o adamı çekmek zorundamı annen ?

• Kendi zewkin icin annenin hayatini yakmaaaaa

0|0
    0|0
  • annen nafaka felan alamiyor mu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben olsam normal bir daireye tasinirdim

hicmi acimiyorsun annene senin yüzünden mutsuzlugu kabul ediyor sirf sen lüksden vazgecemiyorsun diye.

hem normal daireye gecseniz bile lüks bir hayat yasayabilirsiniz..annenin maasida iyi

lükslük kaldigin evden degil yasadigin seylerden belli oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...