Bin Düşün Bir Yap. Bir işe kalkışırken sonunu düşünür müsünüz yoksa ne olursa olsun o işe yaparmısınız ?

Soru açık ve net bin düşünüp bir mi yaparsınız yoksa ne gele gele mi dersiniz :) cevaplarınızı bekliyorum hadi bakalım :)

0|0
15|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• mutlaka düşünürüm sonunu. bazı şeyleri istediğimiz kadar isteyelim, sonu hayır değilse ne anlamı var onu yapmanın.güzel olduğunu sandığımız hiçbir istek güzel bir sondan daha iyi değildir sonuçta. o yüzden duygularla değil akıl ve vicdanla hareket etmeli her işte.

0|1
    0|0
  • sonucu ne olursa olsun eğer kafama birşey koyduysam mutlaka yapıyorum hatta sonucunun kötü olacağından emin olsam bile yapıyorum

0|1
    0|0
  • ben ne yaparsam yapıyım ileriyi düşünerek adım atarım bazen en ufak şeyde bile durup düşünüyorum hmm ben bunu yapıyorum ama bir sıkıntı olurmu falan die.. düşünmeden adım atmam yani..

0|1
    0|0
  • sonunu düşünmezsek başımız ağrır

0|1
    0|0
  • Sonunu dusunen kahraman olmaz :))))

0|1
    0|0
  • Türk milleti bir işi yapar sonra düşünürmüş...araştırmalar bunu söylüyor...

0|1
    0|0
  • eskiden dusunmeden edemezdim ama yeni hayatim pek dusunmemi istemiyor dusunmedende oluyor..

0|1
    0|0
  • düşünerek yaparım tabiki sonra basıma iş açılmasın diye...

0|1
    0|0
  • sonunu düşünmem ve hep yaptığım hataları tekrarlarım sonunu düşünsem nile bir yerden sonra kopuyor

0|1
    0|0
  • Bin düşünür o is olana kadar mutlaka yaparim

0|1
    0|0
  • Düşürüm evet

Gönül işleri hariç

0|1
    0|0
  • Düşünmeden kafama ne koyduysam yaparım sonunda pişman olsam bile kafam rahatlar :)

0|1
    0|0
  • aklıma geleni geldiği anda yaparım

0|1
    0|0
  • ben düsünürümde keske karsimdaki insanda düsünseydi de canimi yakmasaydi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bir iş yaparken mutlaka sonunu düşünürüm. Ancak kafaya koymuşsam, sonunda pişmanlık duyacağım birşey dahi olsa yaparım.

0|1
    0|0
  • içinde kalacağına uygula daha iyi :)

bir işe kalkışırken sonunu düşünmekten çok işe yoğunlaşmak daha iyi bence nasıl altından kalkarım nasıl başarılı olurum diye :)

0|1
    0|0
  • Odamı topluyordum sözde. Her yeri b.k görütüyor.

0|1
    0|0
  • adımımı karambole atar diğer hareketlerimi planlarım

0|1
    0|0
  • Bin düşün bir yap derim hacı

0|1
    0|0
  • Yapacağım işime karar verdikten sonra asla o işi yarım bırakmam. Başarı anahtarının 1. kuralı.

0|1
    0|0
  • sonunu düşünmem...

0|1
    0|0
Yükleniyor...