Kızıma seni seviyorum diyen sınıf arkadaşı var ne yapayım ben bunları ?

30 yaşındayım aslında..10 yaşında 4.sınıfa giden bir kızım var sınıf arkadaşlarından biri ona seni seviyorum demiş güzelsin filan demiş bu da ona sende yakışıklısın demiş ...facebookta okudum yazdıklarını nasıl anlatayım kızıma durumu yoksa çoçuğu mu çekeyim karşıma konuşayım yoksa annesine mi söyleyeyim ?

Güncellemeler:
birde kızlarım diğer kızım 3 yaşında rihanna izliyorlar çok seviyorlar pour it up izliyorlar :S

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• bence ayırma sevenleri bırak konuşsunlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• 10 yaşında kızına facebook u öğretmeden önce düşünecektin onu.. Hata burada başlıyo bence internetten uzak tut başta ne güzel beceriyo diye mutlu olursun ama sonu çok kötü.. Dil eğitimleri ya da sosyal aktivitelere yönlendir. Kızının kabahati yok kabahat senin..

0|1
    0|0
  • 10 yasında kı gercek askı ne oldugunu bılmez zaten guzel oldugu ıcın senı sevıyorum demıstır ama face ıde bu kadar erken kullanmalarıda pek ıyı olmaz ıyıyı kotuyu bılmezlerde kızınla konus sevgı ask duygu hakında ne bılıyormus oona gore davranırsın

0|0
    0|0
  • neden müdahele etmek istiyorsun?çocukta 10 yaşındaysa bırak sevsinler

0|0
    0|0
  • bu sorudan önce neden kızınızın facebook konuşmalarını okudunuz? hiç mi güvenmiyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Çocuğu tenha bir yerde sıkıştırıp döv. Şaka şaka git annesiyle konuş artı kendi kızınla konuş ve facebok kullanmasına izin verme.

0|0
    0|0
  • anasına söyle çocuğun la 10 yasındaki çocuğun cesareti yok bende kendimden utandım

0|0
    0|0
  • hahaha annesine söle bnce vay haylazlar vay:)))

0|0
    0|0
  • ne anlatıcaksın ki. bırak yaşasınlar ilkokul aşklarını.

0|0
    0|0
  • ben olsam çocuğu öttürürrüm korkuturum . bir koyverirsen öyle gider korkutmak en iyisi tabi çocuğu

0|0
    0|0
  • he de geç 10 yasındaki bebenin aşkı nereye gidicek

0|0
    0|0
  • 10 yaşındaki çocugun facede ne işi var arkadaş

0|0
    0|0
  • İkisininde kulaklarından tavana as abla :D

0|0
    0|0
  • Vay be. lşnml

0|0
    0|0
  • abla naptın sen ya çocukların tüm özgüvenini kıracaksın :) konus kızınla onu üzmeden.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bugünde int cafede 9 yaşında erkek çocuğu vardı iyice gelişmişler bbeler:D

0|0
    0|0
  • benim 1. sınıfta peşimden kosturan bir cocuk vardı çocukça şeyler bunlar geçer

0|0
    0|0
  • yuh, o yaşta ben çikolatadan başka bir şey düşünmezdim.. neyse psikolog şart. bu yaştaki kızın facebook hesabı olması da hayret yani.

0|0
    0|0
    • rihannayı napıcan apla? kızına bak sen, rihannadan zarar gelmez, hey allam

Yükleniyor...