Pet shoptaki yakışıklı çocuk ama bayaaa yakışıkli

bu gün cennet papağanı almaya gitmiştim orda çok yakışıklı esmer uzun ince mangadan fermana benziyen bir çocuk vardı. işte kedi gördüm ben onla oynuyodum cinsi ne diye sordum çocuca çocuk bişey dedi hih dedim bida dedi böyle sıratarak arkadaşıma dönüp nediyor falan diyince arkadaşımda tekir dedi gülüştük 3müzde sonra kediyi patı ver falan diye sevdim benki hayvanlarla hep ıı anlaşırım oynadım kediyle biraz bacama falan süründü kedi sonra çocuk cennet papağanlarının satımının yasak olduğunu söyledi 3 aydır yoklarmış zaten.. bu çocukla nasıl çıkabilirim. sevgilim var zaten ama flört bence aldatmak değil siz ne düşünüyosunuz bu konuda? flört aldatmamıı sizce? nasıl onla bir yerlere gidebilirim?

Güncellemeler:
flort diyorum aldatmak sayilmaz bence ama onemli olan kisim cocukla nasil iliski boyutumu degistirebilirim arkadas olabilirim?
flort etmekk bence aldatmak degil aksine kendininkine olan askini pekistirmek flort sonunda ttekrar sevgiline doner daha asik olursun bence oyle olmazsada dogru kisi flort ettigin cikiyor onla yola devam ediyosun ondan normal flort bence..
hocalarim aytunc benturk tan sagturk hulya aksular bana cidden cok guzelsin televizyon sektorune atilmalisin dediginden beri cirkinsin laflarina aldiramiyorum valla saolun yinede her turlu yoruma acigim: )

0|0
8|26

En İyi Erkek Görüşü

• Aldatma bazı kişilere göre sevgililerinin ya da eşlerinin başka kişilere bakması ya da başka kişileri düşünmesi aldatma olarak değerlendirirken bazı kişilere göre sadece cinsel aktivitede bulunması aldatma olarak değerlendirilebilir.

Bilimsel çalışmalar aldatmayı cinsel aldatma, duygusal aldatma olarak ikiye ayırmaktadır.

1. Var olan bir ilişki varken bir başka partnerle cinsel ilişkiye girmek cinsel aldatma,

2. Duygusal bir yakınlık yaşamak veya bir başkasına aşık olmak ise duygusal aldatma olarak değerlendirilir.

Yine bu bilimsel çalışmalara göre erkekler daha çok cinsel aldatmayı tercih ederken kadınlar ise daha çok duygusal aldatmadan yana olduğu vurgulanmıştır.

Buna göre sen şu anda bile duygusal aldatma yapıyorsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Bu tipe iki sevgili fazla, çocuğu telef etme..

1|1
    0|0
    • Güncelleme 1 : Hıııı tamam

Güncelleme 2 : Yav he hee sensin tamam

• sevgilini götür dükkana ben bu öküzü versem cennet papağanı alabilir miyim de satış yasak der gene,o zaman o cennet gülüşünden bir tane daha alayım gideyim de:)

1|0
    0|0
  • sayılmaz aldatma arkanı dön ve çocuga dogru egil o zaman istedigin her yere gidebilrsiniz

neler varmış düşman başına

1|0
    0|0
  • evliyken olsa aldatma olurmuydu

0|1
    0|0
  • benimde gözlerim 12 numara olsa onları derdim yani

1|2
    0|0
  • hocalarının gözlükleri bardak dibinden sanırım

0|1
    0|0
  • ben de bugun benzer bir olay yaşadım. Petshopa bir kız geldi cennet papağanı almak. arada kediyle ilgili 1-2 muhabbet geçti. Kız hayvanlarla baya iyi anlaşıyodu belliydi yani. Kedi kızın bacağına falan süründü. Sonra cennet papağanlarının satışının yasak olduğunu,3 aydır zaten gelmediklerini söyledim.

0|0
    2|1
  • eve kahveye cagır .

1|0
    0|0
  • aynını sevgilin yapsa ?

1|0
    0|0
  • senın gbleri yüzünden kımseye güvenemez olduk bide utanmadan sevgilim war onla nasıl cıkabilirim dio...

1|0
    0|0
  • flort aldatmadan sayılmıyor

vayy be

yenı nesıl pek bı başka gelıyor *.*

0|2
    0|0
  • kızım senın gbsini ALLAH kımsenın basına wermesin.. cewp yazma okumak dahi istemıorm.. bb

1|1
    0|0
  • Şuna bak adamı katil eder düşman dötüne.

0|0
    0|0
  • insanın ruhu kaşar olmasın. :) kılıfıda hazırlamış :) flört aldatmak değilmiş :P peh.

0|0
    0|0
  • Bırak papağını petshopu Biraz Yemek ye la . Kebapç.ıya falan git ölcen la açlıktan.

1|0
    0|0
  • sana bakmaz bence çirkin :P :D

0|1
    0|0
    • haklısın da yani kıskançtır türk erkekleri yapamazsın bu dediğini bence herkes anlamaz

• ama gerçekten çirinsin a şu saçın gözlerinin baygınlığı mı ne o ve zayıfsın çok, alınma ama

• onunla sevısmekmı ıstıyosun?

0|0
    0|0
  • bidaha güncellersen yemin ediyorum o petshopu yakarım :)))

0|0
    0|0
  • çocuk yakısıklı dıyonda sen guzelmısın de bunu dıyon :D

0|0
    0|0
  • Ayıp yahu kızım yakıstıramadım sana hemen tav olma millete.

0|0
    0|0
  • hatuna bak biz bitane bulmaıyoz bu ikinciye yürüyo kış ula kışş !

0|0
    0|0
  • Tabiki de aldatma sayılır..

0|0
    0|0
  • senin bile sevgilin varsa vay*:D

0|1
    0|0
  • pet shop takilerin sevgilisi var. aldatacak mısın seninkini?

0|0
    0|0
  • pet shoptaki hayvanlar bile daha sevimli geldi

0|0
    0|0
    • tamam liseli ne yapıyorsan yap güncelleme soruyu. ufak ufak bebeler gelmiş siteye yahu

• hocalarım zart zort zurt bana ünlü olabilirsin dedi. sanki saydıkların çok iyi insanlar hey allahım

Kızlar Ne Diyor 8

• Tabiki de aldatmaktir.

Ne yani aldatmis olmak icin tenine mi dokunmak lazim.Böyle bir zihniyete mi sahipsiniz.

Ya hu bu kadar sacma düsünmeyin.

O zaman sevgilinizde baskasini bulup flört etsin.Aldatmak sayilmaz nasilsa

sizin nazarinizda.Sonra onlar da bulsunlar falan...Ee gün mü yapacaksiniz 20 kisi?

Nerede saygi,nerede baglilik ve sadakat?

Degil flört etmek baska birisi ile münasabet düsünmek bile aldatmak sayilabilir.

...

3|3
    0|0
    • kafalarimiz cok farkli saygi duyuyorum yinede dusuncene..

• ay sacmalama sevgilim italyan macoluk onlarda genetik pet shopu yakarlar valla..

• Bu yaptiginiz ihanet...

O kadarini söylüyorum.

Günahi da,bedeli de boynunuza.

• derdin ne anlayamadım ama sevgiline buyuk bir terbiyeszlıktır bu. ha illa flort edicem diyosan kendini pet shop yakışıklısının yatagında bulursun. cunku senin gibi flort + sevgili yani = macera arayanlarn sonu iyi degil. birde henuz 18 yasındasın biraz büyü flört ne demek ögren

0|0
    0|0
  • sen asmıssın bence kasar mısın lan ne demek yanı ıyı sevısın daha cıkmıyoruz flort sayılır ne aldatması de kendının kandırırsın valla

0|0
    0|0
  • Burası Türkiye yok öyle...

0|0
    0|0
  • bizim toplumumuzda öyle ama çoğu kız ve erkek yapıyor

0|0
    4|1
  • çifte kavrulmuşşun kızım o*

1|0
    0|0
  • Televizyon sektöründe birçok kategori var, seni hangisine uygun gördükleri malum gibi...

2|0
    0|0
  • İyi güldürdün valla özellikle son güncellemeyle. Daha geçen gün 'Güzel kızları kıskanıyorum!' diyen sen değil miydin? E insan kendinde olmayanı kıskanır anacım. He ama senaryo yazma konusunda kendini geliştirebilirsin belki. Onun dışında o deforme olmuş yüzle senden bir şey olmaz. Kasma kendini. Aldatma konusuna değinmek bile istemiyorum, çünkü kapasiten belli, anlayamazsın sen benim cümlelerimi.

2|0
    0|0
Yükleniyor...