Umursamayı nasıl başarıyorsunuz ?

Bazı insanlar var ki hiçbir şey umrunda olmaz. Duygularını belli etmez. İlgisiz tavırlar sergilerler ve bu davranışları sergileyen insanlar daha çekici gelir. Umursamamak için nasıl bir çaba sarf edilmeli?

0|0
6|8

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• umursuyoruz çaktırmıyoruz bazen.bazen de o kadar değerli olmuyorlar

0|1
    0|0
    • İşte soyu tükensin böyle inssanların

• İki üç ilgili cümle ile değeriniz mi azalır

• sen kendi yaşadığını direkt benim sölediklerimle bağdaştırıyorsun.tek cümle ile de sıfıra düşebilirsin,ya da küfür de etsen değerin kaybolmayabilir.

• aynen bahsettiğin gibi biriyim bir kamera koysan da gece yalnız kaldığımda ki halimi bir görsen.

sanki hiç bir şey yaşamamış gibi davranırım ben çok iyi rol yaparım herkes duygusuz gamsız umursamaz hayat sana güzel der ama gecelerimi kimse bilmez bilemez bilemeyecekte...

1|1
    0|0
  • yaşadiklarin seni güçlü kılmışsa ister istemez umursamaz bir yapıya bürünürsün. başka bir yöntemi yok

0|0
    0|0
    • Evet bu aslında yaşadıklarından kazanıyorsun alışkanlığı

• olacakları aklında canlandır hevesin kaçar ben öyle yapıyorum

0|0
    0|0
    • Düşündükçe daha çok umrumda oluyor olanlar

• başkalarına olduğundan daha fazla değer vermekten vazgeç o zaman işe yarar

• cicili bicili düşler bunlar...her insanın tabiatı farklı olur duygusal insanlar çok kafaya takar duygusal olduğu için en ufak bir olay ile dünyası kararır ama mantıklı insanlar mantıklı düşündükleri için pek kafaya takmazlar...

0|0
    0|0
  • Başarabilmişler mi ? Başaran varsa öm atsın :D

0|0
    0|0
  • Umursamamamayi da umursamiyoruz :)

0|0
    0|0
  • Bakmayacaksın gözlerine , gülümsemeyeceksin ve asla ve asla duygularını dısa vurmayacaksın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• aynen öyle biriyim herkes der çok umursamazsın diye ama bence bu dünyadaki herkes umursar ben sadece duygularımı belli etmem birazda yaşadıklarıylada insan bazı şeyleri umursamamaya başlıyor

0|1
    0|0
  • Kendimi bu konuda tanıyamasam da bir kalbim olduğunu hiç unutmuyorum başkaları unutsa da...

0|0
    0|0
  • sürekli gülümseme çok konuşma konuştuğun zamanda kendinden emin olarak konuş ve sana sorulan her soruya cevap verme birisi sormadan bişeyler anlatma :D

0|0
    0|0
  • İcten gelen birsey umursamamak tabi benim icin

0|0
    0|0
  • ben kimseyi umursamam bunu karşımdakine karşı bir koruma olarak yapıyorum ama yalnız kaldığımda da en çok ben üzülüyorum

0|1
    0|0
Yükleniyor...