Çok kötü bir durumdayım eski sevgilimi unutamıyorum.

Onun en yakın arkadaşlarından biriyle arasını bozdum ondan en yakın arkadaşı için ayrıldım. Ve en yakın arkadaşıyla cıkmaya başladım. Ve anladımki eski sevgilimi unutamıyorum ve dün eski sevgilimin en yakın arkadaşından yani sevgilimden ayrıldım eski sevgilimi çok seviyorum oda bana karşı bişeyler hissediyo galiba yani buyuk ihtimal ama bu eski sevgilimle ayrilmistik o zaman ben bunun en yakin arkadasini seviyodum geri baristim bunla iki uc gun sonra geri ayrildim hataliyim bilirum size sadece ne yapmam gerektigini soruyorum lutfen yardim edin.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• :))))

Sen çifte yara açmışsın zaten bu durumda... Şu an ki sana olan bakış açısı onların gözünden pek iç açıcı değil yani.

Hisler baskın olsa da bu bakışın değişmesi çok ama çok zor, fazlasıyla yıpratmışsın.

Ha illa bir şeyler yapıcam dersen, bunu aynı şekilde eski sevgiline ifade edeceksin, pişmanlığını vs... Gerisi ona kalmış, bunun ötesinde yapacak bir şey yok... Sabırlı olacaksın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• soru bitene kadar hangisiyle ne zaman çıktığını,şu an kimi unutamadığını karıştırdım

0|0
    0|0
  • link Unutursun gülüm merak etme

0|1
    0|0
  • sen o en yakın arkadaşını al onla takıl. tam birbirinizi bulmuşsunuz yakışır size. Biri en yakın arkadaşının sevgilisiyle çıkar, diğeri sevgilisinin en yakın arkadaşıyla çıkar. iyi olmuş

0|0
    0|0
  • Mutlulugu haketmiyorsun suraya bak. Kim kiminle belli degil. Yazik

0|0
    0|0
  • Sen sevgili yapma en iyisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• cocugun gururunu kırmıssın sevıorsa donebılır

0|0
    0|0