Ne kadar sürede voleybol öğrenirim?

Boyum, fiziğim parmaklarımın uzunluğu voleybola çok uygun. Annem gençliğinde takım kaptanıymış. Çok iyi oynuyormuş. Ben biraz asosyal bir çocuktum. Hocalarım çağırsa bile hiç gitmedim. Şimdi yaşım 18 oldu. Voleybol öğrenmek istiyorum. Biraz beceriksizim bu konuda. En küçük kardeşim(Şu an 13 yaşında) oynuyor okulun takımında. "Sen bence voleybola hiç başlama " dedi benim oynayışımı gördükten sonra...

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• ben sana öğretirim.voleybol çok kolay ve en zevkli spor...tek yapman gereken zamanlama ve topun şiddetini iyi ayarlaman..sana yardımcı olmamı istiyorsan bana ulaşman gereken adresi veriyorum kargnmehmetselman@gmail.com adresine gir bana mail gönder.iletişim bilgilerini gönderirsen sevinirim.korkma kötü niyetli birisi değilim.amacım sana voleybol öğretmekten başka bir şey değil..ayrıca benden öğrenmek istemiyorsan annenden öğren derim ama voleybolu en iyi ben anlatırım..smaç servis kullanan biriyim..bayanlarda smaç servis kullanan nadir sporcular var ama erkeklerin hepsi kullanıyor zaten...

0|0
    0|0
    • nereli olduğunda önemli?

• yok neden küçümseyelim bende o kadar uzun değilim zaten 1.75

• hadi ne duruyorsun mail at bana..ben de izmirde oturuyorum.istanbula okumaya geldim ben..annem ile ablam istanbulda..yoksa ben babamla ulukent izmirdeyim..

Erkekler Ne Diyor 7

• Ogrenmenin yasi yoktur.11 yildir dovus Sporlari icindeyim ve hala da yeni yeni sanatlar ogrenmekteyim.istedikten sonra hersey olur unutma

0|0
    0|0
  • ben hiç beceremiyorum ya parmaklarım kısa diye olabilirmi acaba topa bir vuruyorum sahadan dışarı çıkıyor hem yere düşürüuyorum ezik miyim lan ben :(

0|0
    0|0
    • benim parmklarım baya uzun incecik. Parmak pasım iyi ama yine de beceremiorum :(:(

• profesyonel sporcu olacaksan cok gec kalmıssın... malesef

0|0
    0|0
  • Bence azimle inanarak çalışırsan her türlü üstesinden gelirsin

0|0
    0|0
  • iyi bir kulube yazıl iyi çalış 1 seneye hazır olursun gerçi voleybolcular kaç yaşında keşfediliyor bilmiyom :D futbol olsa geç kalmışsın derdim

0|0
    0|0
  • evet başamak için geç kalmışsın sonuçta sen voleybolu profosyonel olarak oynamicaksın sadece arkadaşlarınla kumsalda falan oynicak kadar öğrenmen yeterli iyi bir 6 altı ay çalışma sana yeterli olur diyorumm

0|0
    0|0
    • nereden öğrenebilirim ki? Dershaneye gidiyorum bu sene. Geçen sene bitti okulum

• haklısn bunun birde kurs aranmay gitmek olmaz tek şansın var oynaya oynaya öğrenbirisin bence sürekli antraman yapan ya da oynaayn birilerini bulman lazım başka şansın yok malesef elimden gelsee yardımcı olabilsemm :)

• Boylar Kaç ?

0|0
    0|0
    • 1.75 belki birkaç cm dha uzun

• Boyunda idare eder öğrenirsin kesinlikle ama geleceğe yönelik olcağını sanmıyorum yani takıma falan giremezsin bu yaştan sonra

• amacım takıma girmek değil. Yazın bir grup arkadş voleybol oynayalım dedik rezil ettim kendimi oynyamadım. Bir kız vardı tanımıyoruz etmiyoruz bir de güzel.. O geldi o kadar güzel oynadı ki ezik hissettim kendimi

Kızlar Ne Diyor 5

• O daha küçük öyle demesi normal ama hemen olmaz bu işler hobi olarak başlayabilirsin yeteneğin biraz da olsa vardır belki

0|0
    0|0
  • Eski profosyenel voleybolcu olarak yazıyorum yaşın çok geç şuan gitsen bir takımda oynayamazsın sadece ögrenirsin boyun kaç?

0|0
    0|0
    • Evet geç kaldım ya. Çok pişmanım. Amacım sadece öğrenmek zaten. 1.75 olsa gerek

• bana küçükken çok dediler gel takıma oyna diye. Ben gitmedim:D O yüzden pişmanım

• 1 yılda yaklaşık

0|0
    0|0
  • profosyonel anlamda geç kaldın

0|0
    0|0
  • Ben yaklasik 9 yildir oynuyorum genc takimdayim ancak senin icin biraz gec olmus yani bir takimda oynamazsin ama hobi olarak ogrenilirsin tabi

0|0
    0|0
Yükleniyor...