Sudan korkan insan bu korkusunu nasıl yenebilir?

evet arkadaşlar ben sudan çok korkuyorum ve yüzmeyi de bilmiyorum bu benim için hep böyleydi.. Yüzme kursuna yazılıyorum bu hafta peki bu korkumu sizce yenebilir miyim ? Yoksa yine devm edermii :// En çok korktuğum şey zaten boğularak ölmek :D:D

Güncellemeler:
Arkadaşlar bunun yaşla alaka yok :D sudan çok korkuyorum içim gidiyo havuza atlayım ama atlayamam korkuyorum işte :D kursta bunu yenerim diye düşünüyorum :)

0|0
3|19

En İyi Kız Görüşü

• korkucak bişi yok sonuçta herkez ölmicek mı alt tarafı ölürsun bende yükseklik korkum vardı lunaparakta en kötü şeye bindim okadar hoşuma gittiki 2-3 gün geçmeden gine arkadaşımı zorlıyarak götürdum bindiğim şeyin adı busterdı bakabilirsın bir kaç gün sonra kapatılar meyerse birisi ölmüş biraz kendine güven gerisi geliyor merak etme psikolojik olarak kendini hazırla yanı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Korkunun üstüne giderek,soğukkanlı olmayı deneyerek.. Yada birisi seni alıştıracak yavaş yavaş,sende kocaman olmuşsun artık korkmayıver yani :D

0|0
    0|0
  • en büyük kabusum ıssız denizde olmak.pc oyununda bile denizdeyken kasılıyorum:) halbuki bardak bardak içtiğim bişi su niye böyle oluyo ki:)

0|0
    0|0
  • Ekipman kullan panpa link ..

0|0
    0|0
  • kursta bunu yenebilirsin ama çekinmemen ve cesaret edip korkulacak bir şey olmadığını test etmen gerek... hocalar gerekli yardımı sağlar zaten ;)

0|0
    0|0
    • bakalım kursta anlıcam bunu şimdi ne desem boş :D

• inşallah yaaa bakalım :(

• hatta tüplü dalış yaparak çok rahat atabilirsin bunu üzerinden.. tabi buna havuzdan sonra karar verirsin ;)

• Yüzme öğretecek kişi bu korkunu yenmene yardımcı olacaktır.su ile yüzleşmezsen yenemezsin.. Korkunu onunla yen :)

0|0
    0|0
    • yüzleşcem ! :)) bakalım kursa yazılcam bu haftaa.

• bu fobm zamanla hobiye bile dönüşür o derece kararlıyım.. çok saolun teşekkürler yorumunuz için.

• Rica ederim :) yüzmek hakkaten güzel bir hobi hem sağlıklı hem eğlenceli..:)

• Korkularınla yüzleşmeye çalışman güzel ancak önce bunu yenmeyi deneyip sonra kursa yazılsan daha iyi olur du bence.Havuzda korkudan kitlenip kalırsan hiç hoş olmaz.Banyo da küvet varsa orda biraz takıl.Küvet yoksa leğen de iş görür :D

0|0
    0|0
    • ya o kadar da değil be :D sudan korkuyorum derken yüzerken korkuyorum normalde korktugumdan değil boğulcak hissi geliyor :D cesaretimi toplayıp kitlenmemem lazım yapcak bişey yok :D

• hahaha :D çok sağol çok kibarsın :D

• Rica ederim :D

• Havuzda birinin yardımıyla yüzme öğreneceksin zaten boyları çok yüksekte olmuyor boğulmazsın ayaklarının üstünde durduğun sürece hiçbir şey olmaz :) Yüzmeyi öğrenince korkunda geçer bende bir ara senin gibiydim korkardım hep ama şimdi okyanusa atsalar yüzerim eve gelirim :)

0|0
    0|0
  • sen ankaralısın sanırım normal bende ankaradayım denız olmadıgı için havuza gıdıyosun ne kadar çok suya gırersen o kadar cok alışırsın başka turlu olmaz zaten orda hocaların sana yardımcı olurlar

0|0
    0|0
    • umudum hocalar bakalımmm :)

• hahaha :D teşekkür ederim o zaman :D

• rica ederim :))

• bence yazın falan havuza git çaktırmadan çocuk bölümüne gir dizlerine falan gelir sonra biraz daha açıl boğulmazsın gerçi paniklersin boğulursunda mk simitle yüz :D

0|0
    0|0
  • Korkularının üstüne giderek yenebilirsin, korkulucak bişey yok.

0|0
    0|0
  • İstanbuldaysan üsküdarda Aziz Mahmud Hüdai hz türbesini ziyaret et bu türbeyi ziyaret edenlerin suda boğularak ölmeyeceği müjdelenmiştir.

0|0
    0|0
  • Bende korkuyorum sudan, denizi çok seviyorum ama ...

0|0
    0|0
  • benım arkadasım da aynı sen gıbıydı

adam kursa bır gıttı balık oldu resmen

oyle cok sevdı kı zor cıkarıyoruz sımdı de ^.^

0|0
    0|0
  • Yüzme kursuna yazıl korkunun üstüne git kaçma bu şekilde çözülür

0|0
    0|0
  • Ankara'da su yok, ondan.

0|0
    0|0
  • suya girerek:)

0|0
    0|0
  • O zaman iş kurstaki hocalara kalıyo :(

0|0
    0|0
  • çocuk havuzuna girerek :D

0|0
    0|0
  • Sudan korkuyorsan bir kuduz aşısı yaptırmakta fayda var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sana bişey diyimmi benim acayip korkum vardı evn önndeki havuza bakıp duruodum en sonnda dedmki ölümden öte köy yok atla gitsin dedim...:D geriye gittim gittim havuzun ortasına bir atladım herşey geçti..:Dbu arada ölmüosun..tabi önce daha derin olmayan bir havuza atla ayaklarınn yere değebilcegi seviyede veya atlama önce usul usul gir çırpın falan geçio o korku..:D

0|0
    0|0
    • hahaha :D çok güldüm buna yaa :D derin olmayanda korkmam zaten de böyle ilerleynce boğulcak gibi hissetme korkum var sırf bu yüzdn arkadaşlarımla havuza gidemiyoruz :(( hep bahane üretiyorum :D

• hahaha :D pozitif düşün pozitif olsun diosun :D aynen aslında pat diye ağzıma geleni söleyen yapım var yine durmam direk saydırırım aman bee banane milletten ben suyuma bakarm :D sabah 10dan akşam 10a kadar kurs heralde zevkli olur yaa düşündm de :D

• aynn canım...:D

• Bende maalesef sudan çook korkuyorum. Annemde beni yüzme kursuna yazdırıcak. Bilmiyorum artık korkumu yenebilirmiyim hocalarla. Eee sen yenebildin mi korkunu? :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...