Sudan korkan insan bu korkusunu nasıl yenebilir?

blackwhite06
evet arkadaşlar ben sudan çok korkuyorum ve yüzmeyi de bilmiyorum bu benim için hep böyleydi.. Yüzme kursuna yazılıyorum bu hafta peki bu korkumu sizce yenebilir miyim ? Yoksa yine devm edermii :// En çok korktuğum şey zaten boğularak ölmek :D:D
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar bunun yaşla alaka yok :D sudan çok korkuyorum içim gidiyo havuza atlayım ama atlayamam korkuyorum işte :D kursta bunu yenerim diye düşünüyorum :)
Sudan korkan insan bu korkusunu nasıl yenebilir?