Fenerbahçe ve avrupa

Gelecek sezon Fenerbahçe avrupada olacakmı sizce?

Bence olacak yargıtayın kararı bozacağından ve fenerbahçenin avrupa cezası kaldırılacağından eminin

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Şampiyonlar ligine direkt katılacağız kimsenin şüphesi olmasın. bende çoğu yerde cezanın iptal olacağını duydum.

0|1
    1|2

Kızlar Ne Diyor 2

• uefanın öyle açıklaması varmış duyduma göre olabilir

0|2
    0|0
    • Uefa yargıtay kararını bekliyor sonuç fenerbahçenin lehine çıkarsa uefa cezayı bozmak zorunda zateneğerki aleyhine sonuçlanırsa ceza aynen devam işleyecek

• Bir Fenerbahçeli olarak böyle düşünmen normal ki Tayyip varken başarılı olmanız cezanızın indirgenmesi falan filan normal şeyler diye adlandırılıyor hükümet size çok iyi çalışıyor ama fazla umutlu olmayın derim ben erken sevinmek iyi değildir

0|0
    0|0
    • Tayyip yokken fenerbahce vardı ozamanda başarılıydı kendisini hiç sevmem ama bize stad yapıp destek olmadı ama gündem değiştirmek için feneri kullandığı kesin şimdide attığı çamuru temizleme derdinde

Erkekler Ne Diyor 8

• herşey olabilir.

cut.

0|1
    0|0
  • Uefa ve CAS vereceği kararları ve cezaları verdi zaten dolayısıyla Yargıtayın vereceği karar Uefa´yı bağlamaz hani Demirören diyor ya Uefa´nın vereceği karar bizi etkilemez aynen o şekildede Yargıtayın vereceği karar Uefayı bağlamıyor.Ama ben yargıtaydan FB için olumlu bir haber haber geleceğini düşünüyorum FB yönetimi bir kaç gün önce Başbakanla boşu boşuna görüşmedi mutlaka yargıya el atılacaktır

1|0
    0|0
    • Zamanla herşeyi göreceğiz gelecek sezon şampiyon olup şampiyonlar ligine gitmemizde engel olmayacak

• Senin söylediğin imkansız birşey kaldıki ben sizin Şampiyon olacağınızıda düşünmüyorum

• Senin şampiyon olacağımızı düşünmen saçma olur bende olsam bende aynısını söylerdim bu herkesde olan bir durum ama şampiyonluk yolunda en kuvvetli aday fenerbahçe buda ayrı bir gerçek ve fenerbahçe şampiyonlar liginde olacak.

Yargıtay kararı bozacak bunu zamanı gelince göreceksiniz zaten

• olacağız tabi

0|1
    0|0
  • galatasaray ve trabzonspor duymasın mail yağmuru başlar yine

0|1
    0|1
  • :) cezayı yargıtay verseydi bozardı

0|0
    0|0
    • Dava hakkı doğuyor bugünde bir bilgi edinmiş oldun :D

• tamam işte bende diyorum ki he tamam değişecek:)

• bence trabzon lobisi engeller (fenerbahçeliyim)

0|0
    0|2
  • yargıtay bozsun tamam da avrupa yok almıyoruz derse ne olacak zorlamı yamıcaz feneri avrupaya :D

0|0
    0|0
    • Ne diyecek uefa fenerbahçenin şike yapmadığı yargıtay tarafından onaylandı ama biz yinede ceza vereceğizmi diyecekler ozaman dava açma hakkımız oluyor yani seve seve değil sike sike edecrkler sen kafanı yorma :))))

• hiç inandırıcı gelmiyor bu avukatın söyledikleri sabah bende okumuştum taraftarın gazını almak için söylenmiş bişey ne Uefa ne de cas attığı adımdan geri dönmez

• Ceza iptal olmayacak gibi ama umarım gider ülkenin marka değeri

0|0
    0|0
Yükleniyor...