Kadınların beğendiği erkek yelpazesi nedir ?

Benim merak ettiğim şu kadınlar bir erkeği beğenirken fiziki olarak beğendikleri standartlar belli midir ? Yoksa gerçekten farklı insan erkek çeşitlerinden hoşlanabilirler mi? Misal ben kilolu sayılacak bir fiziğe sahibim ama itici bir görüntümün olmadığını düşünüyorum. Hiç bir zaman bir kadın üzerinde ilk seferde etki bırakmam mümkün olmuyor. Tanıdıktan sonra da genelde beni çok sevip yakın arkadaşlarım arasında oluyorlar. Sonra gidip konuştuğumda da "Ben seni öyle görmemiştim" havasına giriyorlar. Yani ne bileyim bu tipimle ilk seferde bir kadını etkilemem hiç bir zaman mümkün değil mi ?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya bilmiyorum mesela ben esmerlerden hoslanirim ama butun erkek arkadaslarim cig sariydilar

o yuzden kesin sinirlar var midir bilemem ama mesela benim cok cok dikkat ettigim sey boydur 185in altinda kimse olmaz derim hep ve hic beraber olmadim da

0|0
    0|0
    • hahaha adriana konuştu beyler 1.85 boy istiyor :D

• Lan olamaz demiyom sen nesinki ne istiyosun onu demek istedim aynı bu kezbanlarınki gibi bişey seninki kendinin 160 boyu var 190 erkek istiyom diyor nasıl bir çelişki bu :D

• Ahahah ben o senin kezbanlardan degilim meraklanma o yuzden ;)

Istedigim adami elde etmesini de bilirim HER SEKILDE

Kızlar Ne Diyor 2

• Tipe bakan kadınlar genelde kaybeden taraf olurlar. Evliliği tip kurtarmıyor valla, Tipte önemli tabi ama bir yere kadar maneviyat maneviyat maneviyat beni can evimden vuran tek nokta.

0|0
    0|0
  • Mümkün. Konuşmanla,hareketlerinle etkileyebilirsin. Ayrıca cool görünmen lazım, tipten ziyade buna önem veririz :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...