20.haftasında olan hamile bir bayanın karnının büyüklüğü nasıl olmalı?

merhaba arkadaşlar. Ben bu konuyu cok kafaya takıyorum. 19+3 hamileyim. Resimlere bakıyorum internette ortalama bir sey bulamıyorum. Sizce nasıl olmalı? Acıklayabilirmisinz veya link verseniz de olur :) simdiden tesekkurlerrr

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• link hemen hemen bunun gibi

0|0
    0|0
    • bunlara bakmıstım bende. Sonra aa bunlarınki baya cıkmıs demistim sorun mu var acaba bende demistim :)

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 3

• seninşu anoldugun gibi olmali. Bunun faktörü o kadar degisik ki. Kiloluysan zaten belli olmaz tig gibi kizan hemen karnin top gibi cikar. dr. hersey yolunda diyorsa arama bosuna. Hayirlisiyla cocugunu kucagina alirsin insallah

0|0
    0|0
    • Ayy canım cok tesekkur ederim insallah hayırlısıyla. Kilom normal ne zayıf ne inceyim. Doktor normal diyor ama sanki bana daha buyuk olmalıymıs gibi geliyor doktora da soyledigimde bu sekilde dusunmenin cok yanlıs oldugunu soylemisti. Bende gorsellerde aratıp bakıyorum baskalarının gobegine. Onlarınkı baya belli oluyor. Birde size sorayım dedim. Cok tesekkur ederimm ilgin icin

• sen karin ne zaman belli olcak diye düsünmen yanlis degil ama hep bir kiyaslama icinde bulursun kendini bu iyi degil. Zamanla cocuk dogar iyi emiyormu büyüyormu yok ayseninki kilolumu. Sen kendişu anki güzeligi fark etip cocugunla.konus ve suanki durumun mutlulugunu yasa.

• bence de biraz fazla takıyorsun bireysel farklardan dolayı her kadının kilo alması farklıdır ayrıca kilo da buna en büyük etken kişinin kilosuna göre hamile karın büyüklüğü farkeder önemli olan hamileliğin boyunca ne kadar kilo aldığın ve bebeğin kilo alımına ne kadar katkıda bulunduğundur ve hamilelikte 6. aydan sonra asıl kilo alımına başlarsın 5. aya kadar çok fazla kilo almazsın sormak istediğin başka bir şey varsa yardımcı olmaya çalışabilirim :)

0|0
    0|0
    • canım gercekten cok guzel acıklamıssın :) erinmeyip yazdıgın icin boyle acıklayıcı bir sekilde cok tesekkur ederim :) internette gorsellerden arattırdıgımda herkesin karnı farklı farklı buyuklukte oldugunu goruyorum. Benimkide farklı tabi. Biraz kucuk gibi geliyor bebegim bana. Birde ilk hamileligim fazla kurcalayıp telas yapıyorum galiba :)

• rica ederim :) ilk hamileliklrde sanırm bu normal dediğm gibi 6. aydan sonra bebek de fazlasıyla kilo alıyor eğer hamilelikte kilo alımı 9 12 kilo arasında olmalı max, hamile kaldığn zaman ki kilonu hatırlıyorsn buna dikkat etmelisn ve yediklerine dikkat et bebeği besleyen nitelikte yiyecekler yemeye çalış balık süt kuru yemiş vs. bir de bu sıralar konuştuklarına ve yanında konuşulanlara dikkat edersen iyi olur zira bebeğin şu an seninle iletişim halinde seni duyuyor ve hislerini hissediyor :)

• Benim gördüğüm kadarıyla çok belli olmuyor 6.ayda belirginleşiyor takma kafana :)

0|0
    0|0
    • insan her seyi dusunuyor ya gercekten :) hamile kalmadan acaba bebek olur mu diye dusunuyosun hamileysen kalp atısını duycakmıyım diye dusunuyosun sonra tarama testleri sonra cinsiyet derken simdide kendini ne zaman belli edecek bebegim diye kafaya takıyorum :) zaten belli oluyor ama internettekiler kadar degil canım ya ben cevabın icin tesekkur ederim bu arada :)

• canımm hic korkma bende pco luyum ama sukurler olsun 3.denememizde oldu. Stresten uzak dur pozitif dusun Allah en kısa zamanda sanada verir bebegini insallahh :) cinsiyeti de kız :)

• gerçektenmi şuan cok mutlu oldum ben cok strese giriyorum hap kullanmıyorum daha kötü olur diye ama umut oldun :)) inşallahh :) ay inşallah benimde bir kızım olur :))

Yükleniyor...