Beşiktaş neden Galatasaray kadar başarılı olamıyor?

Beşiktaş neden Galatasaray kadar başarılı olamıyor? Ankete katılırsanız sevinirim.

• Galatasaray kadar iyi transfer yapamıyor
    33% (1)17% (1)22% (2)Oy Ver
  • Galatasaray kadar parası yok
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Galatasaray kadar iyi yöneticileri yok
    0% (0)17% (1)11% (1)Oy Ver
  • Galatasaray kadar vizyonlu değil
    67% (2)0% (0)22% (2)Oy Ver
  • Galatasaray kadar iyi bir tarihi yok
    0% (0)66% (4)45% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• tarihten gelen, arka planda kalmayı kabullenme durumu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Çünkü rus kızları türk kızlarından.. ...Pardon armegeddon sordu sandım asdfghjkl

Spor işte bazen o bazen şu bazen bu başarılı oluyor.

1|0
    0|0
  • Çünkü beşiktaş taraftarı "ben takımımı çok seviyorum ölürüm onun için" stayla takılıp beşiktaşlı yöneticileri ve futbolcuları çok fazla şımartıyor. Beşiktaş çıkıp bugün ligi 6. bitirse bile taraftarlar çıkıp "seni öyle seviyoruz seni böyle seviyoruz" diye sevgileriyle övünebilmek için başarısızlığa kendileri bir sünger çeker. E sen taraftar olarak böyle davranırsan, futbolcu ya da yönetici olsam ben de sallamazdım başarıyı. Ama sen takım kötüye giderken gitme bakalım maçlara, gitme bakalım bjk mağazasına, bak bakalım işler nasıl değişiyo. GSli taraftarlar bunu alenen yapan taraftarlardır, bu yüzden de çok eleştirilirler ama doğrusunu yaparlar. Kimsenin babasının çiftliği değil koca takım..

0|0
    0|0
  • futboldan anlamam ama beşiktaş taraftarı gibi güzel taraftar bilmiyorum.aslında ben bir beşiktaş yöneticisi olsam ya da yönetim kurulunda olsam.bu taraftarın sevgisi şevkati aşkı sadakati karşısında ne yapar eder takımı şampiyon etmek için gerekirse istifa da ederdim.inanılmaz asil insanlar...

0|0
    0|0
  • biraz önce peste arkadaşı 11-0 yendim zuhahahaha

kol bozuk ondan bence lkfgsgs

cayırt

1|0
    0|0
  • Kollektif futbol oynanmıyor

0|0
    0|0
  • hiçbir şıkka katılmıyorum... benim cevabım GS kadar ligde Korunmuyor!

0|0
    1|0
  • güçsüz çünkü

0|0
    0|0
  • Dünyadaki takımların kaç tanesi galatasaray kadar başarılı ki beşiktaş olsun

1|0
    0|0
    • Kaç takımın taraftarı Galatasaray'ınki kadar kibirli olmuş deseydin daha yerinde olurdu :) 15 sene önce kazanılan bir uefa kupası ve süper kupa dışında ne başarınız var?

• 15 sene önce kazandığımız uefa kupası ve süper kupa dışında başarıya ihtiyacımız var mı ki? Dünya sıralamasında 1 kere de olsa 1.liği görmüşüz. Hadi uefa kupasını geçtim, süper kupayı kaç tane takım kazanabilmiş dünyada. kibirli olucaz tabi türkiyenin en iyi takımı olarak hakkımızdır

• Ben Galatasarayliyim takimimi basarili bulduğun için teşekkürler ancak bn Beşiktaş i gayet basarili buluyorum. O kadrosuyla yapılabilecek en iyi şeyleri yapiyor.

0|0
    1|0
  • D ve E şıklarını karıştırırsan gerçek ortaya çıkar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• B hariç hepsi diyebilirim

Soruyu spora taşısın biri :D

1|0
    0|0
  • bjk free takılıyo türünün,taraftarının devamlılığını sürdürme gibi bir misyonu var şampiyon olma vizyonu yok

0|0
    0|0
  • Galatasaray kadar iyi transfer yapamıyor

0|0
    0|0
  • 3. büyüklüğü kabul etmenin verdiği durum

0|0
    0|0
Yükleniyor...