Başınıza bu geldi mi hiç?nasıl dinicek bunun acısı hala geçmedi...

tam yılbaşının olduğu gün.öğle saatlerine yemek yerken ısırdım dudağımı aniden.nasıl bir beladır ki dudak koptu zanettim resmen.ertesi gün buraya soru paylaştım nasıl geçer diye fakat geçmedi çözüm bulamadım.bu soruda ilk hali var yaranın. link buradaki fotoğraflarda ise şuanki hali var.aradan 2 gün geçti gitmedi acısı yara küçülmek yerine daha çok büyüdü resmen. link link nasıl geçer arkadaşlar çok acıyo yemek yiyemiyorum gülemiyorum bile acısından.yardımcı olucak birileri yok mu?

Güncellemeler:
tuzlu su ile gargara yaptım geberiyorum acıdan şuan.dudağım şişti acıdan

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• balın iyi geldiğini duymuştum, bide soğuk şeyler kesinlikle sıcak şeyler deymemeli. E vitamini bol olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yaran iyileşmeye başlamış şuanda bunu hızlandırmanın doğal bir yöntemi var ama biraz acısına katlanman gerekiyor

1-tuzlu su ile gargara yapacaksın.

2-sirke ile gargara yapacaksın.

3-sumak üstüne koyacaksın.(bu acıtmaz çok az bir yanma yapar )

hepsi mikrobun ölmesine sebep olur ve ağzını temizler geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Maşallah nasıl bir ısırmadır o geçmiş olsun diyorum. Kenacort diye bir krem var tavsiye ederim iyi gelir.

0|0
    0|0
    • Ayrıca bu kremi gece yatarken yaranın üzerine koyuyorsun donuyor gibi oluyor sabaha kadar o yarayı onarıyor

• Piki kremi al ama geçmezse acısı

• tamam alırım

Erkekler Ne Diyor 3

• O zamanda görmüştüm sorun, en geç iyileşecek yer ağız içi yaralardır.. çünkü ıslaklık hep diri tutar yarayı ve kabuk bağlayarak kapanmaz.. merhem krem gibi şeyleride tutamayacağı için sadece beklemelisin :/ çok geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Kloroben al eczaneden... Kesin çözüm...

0|0
    0|0
  • valla kardeş tuzdan iyi çözüm yok oraya tuz koycaksın ilk yakar ama cabucack iyileşiyo valla geçmiş olsn

0|0
    0|0
Yükleniyor...