Birine Aşığım ama çok karışık bakarmısınız

Sınıftan bir kız var konuşmaya başladık ne zamandır konuşuyoruz böyle sabahlıyoruz felan ben aşığım önümde oturuyor kız. sevgilisi vardı bir keresinde bana hoşlanıyormusun benden diye sordu sevgilisi vardı birşey diyemedim o an hoşlanmıyorum dedim ama çok fena aşığımhep aklımda çıkmıyor bir türlü.peki dedi sonra hep konuştuk arada böyle tatlı cocuksun felan dedı bana yakışıklısın felan dedı ben mutlu olmuştum fakat öbürkü gün sanki benim duymamı istiyor gibi işte sınıftan biriyle çıkmam felan diyor yani dinlediğimi biliyor ve sesli söylüyor kıskandırmak istiyor gibi birini sevdiğini söylüyor arada. bir ara konuştuğu yakın arkadaşıda sormuştu bana hoşlanıyormusun diye direk ona söylerdi yine hayır dedim bir gün böyle tüm hevesımı kacırıyor artık konuşmucam unutayım diyorum aklıma getirmemeye çalışıyorum öbürkü gün yine yakın oluyor konuşmadan yapamıyorum felan ne yapıcam ben son günlerde pek konuşmuyoruz :/ 2-3 gün felan oldu pek konuşmuyoruz oynuyor sanki benimle ne yapmalıyım konuşmayımmı yoksa tam tersine yakın mı olmalıyım aslında pek çıkılcak biri değil seneye ayrılıcaz sınıf olarak felan ama kalbim izin vermiyor buna :(

Güncellemeler:
yaşım 16 üye olurken hızlı oldum :)

hoşlanıyormusun benden dedikten 2-3 gün sonra ayrıldı sevgilisindenşu anyok

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• bnce söyle fazla zaman geçmeden

0|0
    0|0
Yükleniyor...