Eski bir anınızı anlatır mısınız:)

başınıza gelen o zaman utandığınız şimdi hatırladıkça güldüğünüz olay var mı

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• 15-16 yaşlarındayken;

Bir gün yazlık bir sitede arkadaşlarla dolaşıyorduk (5 kişiyiz) ben ve bir arkadaşım çok tembel tiplerizdir öyle ki markete gitmeye bile üşeniriz , çekirdek çitlemek istedik sohbet güzeldi . Üç kişiyi gönderdik biz iki kişi oturup sohbet ediyorduk bu arada.

Daha sonra o üç kişi gelmeye yakın biz iki kişi çalıların arkasına saklandık bunları korkutma amacıyla. (aralarında tırsaklar vardı ) sesleri geldi , " Allah geliyorlar yardır!" derken ayağa kalktık korkutmak için tam "böööö" derken bir baktık ki iki tane taş ötesi ultra yakışıklı erkek (bunları 4 senedir görüyoruz haliyle tanıyoruz da ) onlar bize şaşkın gözlerle baktı "nooluyo lan" der gibi , utancımızdan öldük tabii hala arkadaş ortamında anlatır güleriz tesadüfün böylesi...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kapıda beslediğimiz kedi dayımın arabasına girmiş dayım kapıları kitlemiş kedi pencereden bakıyodu :) miyavlıyo bir baktık kedi içerde kalmış cam silecekleriyle oynuyo :) çıkardık sonra kediyi

0|0
    0|0
  • 5. sınıfa gidiyordum sesli kitap okuma derslerinden biriydi sıra bana gelmişti ama arkadaşım kapmıştı bende kızdım ona oda bana kızdı ben tabi gribim aldım kitabı burnumu çeke çeke okuyorum sesli bir şekilde kitabı burnumu çekmeyi unuttum ne olduysa sümüğüm fırladı :dsdfghjk

0|0
    0|0
    • öğğhhh nası yazılıyo bilmiyom ama:)

• Sevgilimin önünde bisikletten düşmüştüm.

Hatta düşmek değil uçmaktı o.

Hatırladıkca kızarıyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...