Önde bir kadının eteği kıvrılmış bütün erkklerde arkasında gidip eteğiniz kıvrılmış der misiniz ?

önde seksi bir bayan var diyelim eteği kıvrılmış (etek o kadar kısa değil dizinde) fakat eteğin arkası kıvrılında kalçalarına kadar açık gidip uyarır söyler misiniz yoksa bakmaya devam mı edersiniz ?

evet erkekler ?

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• bır kadının etegı kalcalarını gostecek kadar kıvrılmıssa ve onun farkında degılse kesınlıkle bır konuda acelesı oldugu ıcın o sekılde kalmıstır dıye dusunurum br bayanın etegı o sekılde kalkmıssa sokagın bır kosesınde sevgılısıyle kucuk bır kacamak yapmıs oldugunu ve saatı unutarak gec kalmıs olmakla anıden ordan ayrılmasıyla o sekılde kalkık olabılecegını dusunurum..bıraz analıtık dusunmek lazım..burda etık olmayan hareket erkeklerın ona soylemesı9 degıl bayanın kendıne dıkkat etmesıdır

0|1
    1|0
    • bence etik olmayan tek şey senin böyle düşünmen.

• hata hıle ve ıkrah medenı kanunda tek taraflı baglamazlıga yol acan ıptalın ıcındedır..hukukta kendıne yol bulan her kavram ya hukukı ıslem ya hukukı olay ya da hukukı fııldır..bu sebepten dolayı ucra bır kosede basına bırsey gelse hukuk bayanı da suclar..bu yuzden suc bayanın

• off hukuktan bir şey anladığın yok burada laf yapıyorsun. hukuk 3. sınıf öğrenciyim. atıp tutuyorsun ayrıca benim buradaki sorum hukuksal değil toplumsal bir soru.

• Önce Biraz Şoka Girer Bakarım.Sonra Kendimi Silkelerim (: Söylerim.

0|0
    0|1
  • Bacakları güzelse ve aval aval bakmamı engelleyecek bir durum yoksa aval aval bakarım, gidip uyarmam.

0|0
    0|0
  • Eğer sokaktaysak uyarırdım fakat toplum içindeysek pantolonumu düzeltir gibi yapıp anlammasını sağlarım yoksa bir konu açarım etekle ilgili oda olmazsa artık , güzel bir dille uyarırım.

0|0
    0|0
  • yakınlarda başka bir kadın varsa ona gösterip gidip uyarmasını söylerdim ben söyleyince çok utanır

1|0
    0|1
  • başkalarının işi bozulacaksa söylerim, yok sadece ben görüyorsam sessiz kalırım.

0|0
    0|0
    • niye ? onu anlayamıyorum ben başkaları varken uyarıyorsunuz tek sen bakacakken uyarmıyorsun neden ?

• tek kendim olunca takip etmem, laf atmam, rahatsız etmem. başkalarının ne zaman tacize başlayacağını bilemediğim için olabilir. sırf başkalarının keyfi bozulsun da olabilir. bende bilmiyorum tam.

• Söylerdim tabiki.

0|0
    0|1
  • bunun ayıbı yok derim tabiki, heryeri görünse bile sesszice derim

0|0
    0|1
  • Söylesem benim karşıma barzo kadın çıkar ayy sapık der. Umurumda olmaz çeker giderim. Ayrıca milletin totosuna niye bakayım yolda giderken.

0|0
    0|0
  • elbette o bayanı uyarırın .fazla unu utandırmadan iyi yaklaşarak .insanlık görevi .

0|0
    0|1
  • Bacım kuyruğun kalkmış derim :))

0|0
    0|1
  • uyarmam kiz bu ne tepki verecegi belli olmaz suratina cantayi carpar sonra millete anlat derdini

0|0
    0|0
  • uyarırdım tabii ki öyle soru mu olur

0|0
    0|0
  • bıtek ben baksam derim.ama toplulukta ıse solemem

0|0
    0|1
  • milletin götünden banane yaw

0|0
    1|1
    • bakarken iyi ama

• o an dikkat edememiştir bir şekilde kıvrılmıştır insan nasıl fark etsin ki ? bence çok bencilce ve kötümser bir yaklaşım.

• işte o sence öyle.

insan önce kendisini bilmeli. kimsenin derdi beni germedi

• Çevrede kimse yoksa bakmaya devam ederim gideceğim zaman uyarırım. Etraf dolu ise uyarırım

0|0
    0|2
    • nasıl bir kafadır ? niye herkes yoksa bakıyorsun ki ? herkes bakınca ne oluyor ? niye herkes varken gidip uyarıyorsun açıkla mısın :D

• Biraz gözümüz doysun :)

• evet ikaz ederdim tabi ki.

0|0
    0|0
  • soylesek sapık muamelesı goruruz mk

0|0
    1|1
    • bence hiç alakası yok insanlık görvi

• oylede kalabalık bı ortamda farklı dusunurler

• yok ben 'bacım kıçın açılmış' derim

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 2

• bence demezler bakarlar veya gulerler yine biz uyaririz

0|0
    0|1
    • çok kötü bu erkekler.

• ya demi :)) Biz kadinlar yine yardimci oluruz ama Allah kimseye boyle bir durumla karsilastirmasin hele hele herzaman bir kisiyi goruncu ve boyle bir olayla karsilasirsan haha:p cok utanirdim

• aynen:)

• Uyarırım.

0|0
    0|1
Yükleniyor...