Hayatınızda hiç bir kedi ile oturup rakı içtiniz mi?

birgün akşam vakti canım sıkıldı ve 2M Migros'tan satın aldığım 35cl'lik "yeni rakı" marka rakı ile kafa dağıtayım,efkar savayım istedim.rakı da mezesiz gitmez ya cızbız hemen bir mangal köfte tavuk vs...derken bir kedi yanaştı mangalın kenarına ilk önce refleks olarak direk kovmam gerekirken durdum izledim, karnını doyursun zavallı belki kaç gündür yemek bulamıyordur falan diye, sonra muhabbete başladık nasılsın kovalamadığın için sağol,geçen Mart benim dişiyi bir ev kedisi ile bastım hala canım sıkkın o konuya falan. baya kanka olduk kediyele artık arada o alıyor rakıyı ya da halden balık çalıp geliyor,ben de masayı,ortamı hazırlıyorum.Ve saçma olduğunu bildiğiniz halde hala okumaya devam ediyorsunuz...bu saflığınızı ve iyi niyetinizi neye borçlusunuz?

Güncellemeler:
tamamını okuyup da yarısında bıraktım diyenlerin annesi tavuğa babası horoza dönüşsün.

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Bildiğin hepsini okudum. Saf ve temizim.

Biliyordum Tanrım!

0|0
    1|0
    • doğruları,sadece doğruları söylediğin için pacta sunt servanda ilkeleri gereği seni en iyi cevap seçiyor,saflığınız ve temizliğinin tayyip cumhuriyetçi ve laik olana kadar(bknz:sonsuza kadar) sürmesini diliyorum.

• Kendime alışamadım :(

Kızlar Ne Diyor 3

• Muhabbete başladık'tan sonrasını okumadım.

0|0
    0|1
  • Birgün akşam devamı yok çok uzun :D

0|0
    0|0

• Sağol'dan sonrasını okumadan son cümleye geçtim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bira içtim olur mu ?

0|0
    0|0
  • Maymunlar la oldu da kedi ile olmadı.

0|0
    0|0
  • Kötü İnsanlara.

0|0
    0|0
  • yarısını okudum, sonra sonunu... yıldızını verdim :P

0|0
    0|0
  • rumuzun cok hosuma gıttı 1 2 sanıyelıgıne 15 20 sene oncesıne gıttım abbas ergune derdı bu sözü

0|0
    0|0
  • geçen bir zürafayı oturttum içiyoz ama öyle böyle değil , zürafa abimiz bir fondip yapıyo rakıyı, 5. fondipe geldiğinde haliyle ilk fondip yeni yetişmiş oluyo mideye

vay anasını arkadaş ne geceydi tüm paramı rakıya yatırmıştım şerefsiz yüzünden..

0|0
    1|0
Yükleniyor...