Yüzmeyi Nasıl Sevebilirim?

Okulumu bırakıp Deniz Astsubay MYO ya gitmek istiyorum fakat tek bir sorun var yüzmekten nefret ederim bilmiyorum bile neredeyse. Gerçi yüzmediğimden bilip bilmeme konusunda da emin değilim ama. Bir şekilde yüzmeyi sevip o okula gitmem gerek ama bunu nasıl başarırım

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• yüzmekle ne alakası var o okulun ya.. ben birsürü yüzme bilmeyen denizci biliyorum.. onu bırak yüzme bilmeyen dalgıç tanıyoruk ki memleketin dalış camiasındaki en bilinen dalgıçlardan biridir.. yüzmek bir spor deniz astsubaylığı bir askedi birim.. sorunun nedir vallahi anlamadım bu nedenle..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Önce yüzme kursuna gitmelisin zamanla seversin diyeceğim ama istek çok önemli

0|0
    0|0
  • maskeyle suyun içine dal o balıklar falan çok güzel duruyor hem dünyadan uzak kalmış oluyorsun hemde spor yapmış oluyorsun yani denizi sevmiyorsan yüzmeyi sevebilceğini sanmıyorum

0|0
    0|0
    • Denizi severim ama o plajdır yüzmektir havuzdur nefret ya

• nesini sevmiyosun ki ilk bunu bir öğren

• önemseyerek tabiki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bilmediğin için sevmiyorsun.. (yada öyle zannediyorsun)

Yüzmek kadar güzel bi' şey var mı ? ben yüzerken her ne kadar omzumu da çıkarsam yinede severim yüzmeyi..

0|0
    0|0
  • öncelikle bir işi yapmak istiyorsan onu ögrenmen lazım mesela yüzmeyi nasıl sevebilirim demişsin, yüzme bir spor dalıdır spor ise adranalin,yaşam,saglık,heyecan,tutku ve adını sayamadıgım terimler bunlar sende varsa spor yapabilirsin yüzme dersleri al derim yüzmeni geliştir ondansonra seveceksin .(tahmini olarak)

0|0
    0|0
  • Okul bittikten sonra deniz astsubay myo ya gidemiyormusun

0|0
    0|0
    • Yaş dolayısıyla imkansız

• Anladım ama sevmen için hiç birşey yapamazsın ben denize bayılan bir insanım aşığım daha doğrusu bu içten gelen sevgi sonradan oluşmaz yani örnek yüksekliği sevmeyen veya korkan bir insana zorla yüksekliği sevdiremezsin belki bir şekilde yükseklik korkusu yenebilirsin ama sevemezsin seninkide öyle birşey

Yükleniyor...