Arkadaşlarım uzun oldu ama lütfen 5 dknızı ayırın..

Sorum özellikle erkeklere.. Şimdi siz bir kızı seviyorsunuz. Ama kızın ailesi istemiyor.(maddi durumunuz kötü oldugu için istemediklerini düşünüyorsunuz) Bu yüzden madde kullanmaya başladınız. Kızda sizi çok seviyor. Baş edemeyip pes ediyorsunuz. Kızı gördüğünüzde umursamıyorsunuz güya. Ama her akşam arabayla kapısının önünde 6 7 defa geçiyorsunuz. Kız sizi sevdiğini söylüyor. Uzak ol benden diyorsunuz. Kız ağlıyor. Aldırmıyorsunuz. Kızın önünden yeni sevgilinizle havalı havalı geçip yandan eski sevgilinizi süzüyorsunuz. Kızın sizi sevdiğini biliyorsunuz tabi. Aylar sonra kızı yılbaşı akşamı eski zengin svgilisinin kapısının önünde gecenin bir vakti arkadaşlarıyla otururken görüyorsunuz. ( aile dostumuz oldugu için kardeşi kuzeni ailecek çok samimiyiz yılbaşını orda geçirdim) neyse tesadüfen geçiyorsunuz ordan. Kızı gördükten sonra defalarca ordan geçiyorsunuz arabayla... Kızda rahatsız olup eve giriyor. Ne yaparsınız kıskanır mısınız? Yaptıklarınızdan utanıp pişman olur musunuz?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu yüzden madde kullanmaya başladınıza kadar okudum.

0|0
    0|0
    • Neden

• Sen yalan söylemiyorsun ve ya söylüyorsun diyemem benim burada izah etmek istediğim sırf bu neden için maddeye vs. başlanmaz. Yanlış yolda erkek arkadaşın

• Erkek arkadaşım değil. Yanlış yolda oldugunun farkındayım. Elimden bişey gelmez. Allh yardımcısınolsun. Dogrunyolu göstersin ona. Ben farklı bişey dordum sana ama sorumu cevaplamadın

Erkekler Ne Diyor 4

• Bak arkadaşım.Madde bağımlısı birisinden uzak dur.Onu seviyorsan sevme.Sevmemek için elinden geleni yap.Madde bağımlısı insan değil mi dersen % 20 insan.Tadavileri bile çok zor.Hastanede yatıyorlar 1 yıl sonra yine müptezeller.Allah kurtarsın.Bence kendini karartma.Unutmaya çalış ve de arkadaş tavsiyesi unut.

0|0
    0|0
    • Haklıdın ama ben onu sormadım

• Okey o yaptığı hareketten pişman olur mu diye sordun? hapçı adam pişman olmaz.Haplanmışken ne yaptığını da pek hatırlamaz.O hareketinden pişman falan olmaz.

• Aşk acısını bir kenara koydum, madde bağımlılığı bildiğin zehirdir yahu!

Şimdi aklına küçük bir bebek getir, sana gülümsüyor. Sen ona kötülük edebilir misin? Sen anne olacaksın ve madde bağımlılığı ile doğacak bebeğine en büyük kötülüklerden birini etmiş olacaksın...

0|0
    0|0
    • Ben sana farklı bir şey sordum ama

• Yaptığım hareketlerden utanırım

0|0
    0|0
  • maddi durumum iyi değilse niye madde kullanayım mk , öpücükle mi veriyolar bana maddeyi :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...