Kick bokss sevenlerr toplanın :)

Yaklaşık 1 senedir gidiyorum koyu kahverengi veya yeşil kuşağım her neyse boyum hiç uzamadı ama tekvando oynayan arkadaşlarım hep uzun. Tekvandoya geçsem uzarmıyım?

Güncellemeler:
Yalnız bizde tekme atıyoruz . Bir kadın var 1.85 milli sporcu kıskandım açıkçası

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• öncelikle yaşın kaç belli bir yastan sonra uzamazsın elbette. hem ayrıca koyu kahverengi veya yeşil kuşak dediğin nedir ya yeşildir ya koyu kahverengidir sanırım taekwondo ve kickbox olarak ikisinide yapıyosun ? taekwondo boy uzatacak diye bişe yok genelde taekwondocular daha zayıf vücutlu kişilerdir o yzden sana öyle geliyordur..

0|0
    0|0
    • Kick boks yapıyorum gerçekte yeşil kuşağım gireceğim türkiye şampiyonası için koyu kahverengiye 2 kuşak atladım

• hmm anladım şimdiden başarılar dilerim sıkı çalışmalısın

Erkekler Ne Diyor 14

• kaç yasındasın. nasıl besleniyorsun. ailende baba anne boy durumu nedir ? bunlara göre net birseyler söylebilir.

0|0
    0|0
  • bildiğim kadarıyla tekvando oynanmaz ve yaşın kaç acaba uzama hücrelerin hala aktifmi boyun 165 olupta spor yapınca 175 olacak sanıyorsan yanılıyorsun 3-4 cm uzarsın belki 16-20 yaşlar arasındaysan tabii ayrıca sen bir dişisin jimnastik daha çok uzatır onu dene hem esnek seksy ve zarif görünürsün

0|0
    0|0
  • "tekvando oynayan" kısmına diyecek birşey bulamıyorum :)

oldukça uzun zamandır taekwondo ile uğraşıyorum.şuan boyum 184.

yalnız yaşına da,beslenmene de vs. bakar bu.

0|0
    0|0
  • ben 2 sene kick boks 1.5 sene basket oynadım bunları aynı zamanda değil ayrı ayrı yaptım 5 ay felan fitness yapmıstım suanda 4 5 aydır hiç birşey yapmıyorum :D başlamayı düşünüyoum boy uzatmıyor alakası yok sadece zzinde kalırsın birde boy uzatsa bile fazla birşey bekleme en fala 5 cm oda en fazla :D ben yazları hep yüzerim kürek çekerim boyum suanda 1.76 felan biraz anatomiyle alakalı birşey :D

0|0
    0|0
  • allah allah tekwanda oyun mu ya.boy uzamaz. sadece 2 farklı sporu pekiştirip daha başarılı olabilirsin

0|0
    0|0
    • Yok benim için kick boks yeterli yakında muay thai ye gecicem

• faydası olur.belden aşağısı uzar.

0|0
    0|0
  • ben daha turuncuyum lan :( ama kapışırız senle öyle diyim :D

0|0
    0|0
  • yaş kaç senin

0|0
    0|0
  • Uzamak için dövüş sporu mu yapılır allasen..

Hiçbir dövüş sporu boy uzatmaz.

0|0
    0|0
  • Sen şimdi beni döver misin?

0|0
    0|0
  • boy uzatmak istiyorsan fitness e gidiceksin!

0|0
    0|0
  • arkadaşlarına söyle biri ellernden biride ayaklarından tutup ceksinler uzarsın:)

0|0
    0|0
  • genetik ne yaparsan yap uzamaz birde yaşın kaç

0|0
    0|0
  • tekvando oynamakmi :) bende kick boks yaptim boy uzatmak icin istiyorsan basketbol oyna ama døadam dövmek istiyorsan kick boks yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• o sporu yap bu sporu yap uzarsın diyenlere inanma sadece esneme yaparak kaslarını uzatmaya çalış 7 senedir bu işlerin içindeyim uzayan uzuyor uzamayacak olan uzamıyor

0|0
    0|0
    • 20 dakika esneme germe yapıyoruz sonra göle ve tık tık çalışma

• haklı .. bıtek buyume cagında basketbol volleyball uzatabılır veya onalrın yerınde esnemme hareketlerıne deam...

• bende bayadır spor yapıyoru ama sporun boyla alakası yok evet bazı sporların var ama onuda küçükken yapıcaksın herşey anatomiyle alakalı sen sporunu yap uzarsan uzarsın :D

• Sırf boy uzatmak için spor yapmayın bence

0|0
    0|0
    • Onun için degil canim kucukugumden merakliydim basladım sonrada tekvandoyada merak saldım olay bu

Yükleniyor...