Çokmu garip sizce bu durum?

Hiçkimseyle çıkmıyorum güzelim çok teklif alıyorum akıllı usluyum ama kimseyle çıkamıyorum korkuyorum gelecegi düşünüyorum.arkadaşlarım çok salaksın tuhafsın herkes böyle düsünüyor değişiksin çok olgun düşünüyorsun dediler(17yasındayım) ya çokmu anormal bir şey? Ben sadece üzülmek istemiyorum o kadar mesela kendi arkadaşlarını ayarlamaya calısıyorlar zorla çıkmazsan küserim falan dayanamıyorum artık ben gelecegimin olmadıgı biriyle yapamam yardım edin..

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

• yardima ihtiyac yok sen dogrusunu yapiosun bu yapdini takdir ediyorum ki :D zamaninda senin yasinda böyle seylere kalkismis ve pismanlini yasayan biri olarak :)

1|0
    0|1
    • Cok sagol canım benim ama artık cok doldum

• Değilmi :( Bekliyorum ben birini çok sevmek istiyorum yani körelmiş duygularımla gitmek istemiyorum çünkü gerçekten seversem bir daha unutamam ben ve başkasıyla çok zor olur

• evet haklisin gercektende öyle oluyor güzel seyleri kirletirsin anca bu yasda bu islere kalkisarak sonraya ne hevesin kalir ne sevgin nede heycanin hersey monotonlasir sende basitlesirsin.. :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Gayet normaldin ve üstelik gerçekten de çok haklı ve ileri görüşlü düşüncelere sahipsin. Tek kusurun yanlış kişilerle arkadaşlık yapıyorsun. Şunun şurasında sen 6 yıl sonra Mutluluğun zirvesini yaşarken, onlar koca bulma derdinde olacaklar. Kararın doğru ve kesinlikle bozmamalıdın, aksi durumda kendinden nefret eder ve iğrenebilirsin.

0|0
    0|0
    • Evet ve bunlar rahatsız oluyor çok ileriyi düşünüyorsun ohoo kaç yıl diyorlar ama aşk bu denli basit olmamalı.8yıldan beri arkadaşım çocuklugumu geçirdim beraber yanlış olma ihtimali ne derece onuda sorguluyorum artık...Şu an zaten sogudum cünkü cok üstüme geliyorlar beni düşünmüyorlar

• Sen Nasıl İstiyorsan Öyle Yaşa

0|0
    0|0
    • değilmi yani benim kendime ait bir kişiliğim var

• Başkalarını Dinleyerek Yaşama.Kimseye Eywallahın Olmasın.

• haklısın..

• bende o yaşta yaşıtlarıma göre olgundum ama küçük çapta yaşanan bazı deneyimler ilişki yönünden tabiki sana tecrübeler kazandırır! kandırılman ve aldatılman daha zor olur. çıkma konusunda bu kadr katı düşünme! yaşıtların olmuosa 2-3 yaş büyük birileriyle dene şansını :)

0|0
    0|0
    • Zaten şuan yaşıtlarıma bakıyorum çocuk gibiler resmen düşünme tarzım çok farklı kesinlikle yaşıtlarımla yapamam 2 3 yaş büyük biride anca üniversitede falan bulabilirim :)

• anlıorm seni ama üniversiteyi bekleme sadece bulunduğun çevreye bak briaz...

• peki

• 17 yaşında ne çıkması ne erkek arkadaşı otur dersine çalış liseli

0|0
    0|0
    • zaten öyleyim sınavım var ben biriyle çıkıp geleceğimi mahfetmek istemiyorum

• kizim manyakmisin en güzelini yapiyorsun,kimseye aldirma kendini esine birak bir inci ile cakil tasi arasinda fark vardir ilk kendini esine sakla inci ol

0|0
    0|0
  • doğru ve aklllı bir kızsın...mantıklı düşünüyorsun...geleceği olmayan bir ilişki sadece bir yıkımdır

0|0
    0|0
    • Aynen öyle neden bu yaşta üzüleyim ilerde insanlara sürekli bir şüpheyle yaşayayımki

• Dogru teşekkürler :)

• napalımm mesela helal süt emmiş birini mi bulalım

0|0
    0|0
  • ailen buna bir etken mi ?

0|0
    0|0
    • Yani cokta değil sınavlarım falan kötü gelse kızarlar ama öbür türlü aşırı bir tepki olmaz bence

• Sen kendi bildiğini yap gerisini boşver ama ne olduda böyle oldu

0|0
    0|0
    • Ne oldu söyliyim kimi deseler reddettim kendilerinin havası azaldı.En yakın abim dedikleri insanı reddettim.Geleceğimi düşündüm.Çıkmama nedenim ise daha yasım kücük sınavı düşünmeliyim şuan erkek arkadaşıma attıgım tripleri,kavgalarımızı,hediyeyi değil

• evet ama kibarca söylüyorum ne senle ne başkasıyla ben kimseyle düşünmüyorum diyorum

• o zaman haklısın belkide o anlamıyor git bir tane kız arkadaşına söyle onu sevmediğini söylesin bu kez anlar ikinci bir k�z söylerse vazgeçer

• daha çok gençsin ne bu telaşın ?

0|0
    0|0
    • telaş bende değil arkadaşlarımda

• pekala teşekkürler

• birileri öyle istiyor diye yaşayamayız değil mi? kendi aklımız, kendi tercihlerimiz, kendi kriterlerimiz var...

Kızlar Ne Diyor 3

• aşık olmadan kimseyle sevgili olmamalısın bence eğer hissetmezsen icinde o büyük askı cıkma kimseyle devam et bu yaptığın cok doğru bisey

0|0
    0|0
    • Karşıyıda üzmüş olurum ve bende sonradan sevme diye bişey yok sıradan geliyorlar çok yakısıklı bile olsa farklı hissetmiyorum dogru kişiyi bekliyorum

• enn doğrusu

• yooo normal

0|0
    0|0
    • Bunları yakın arkadaşım söylüyor ve ben önlerine geçemiyorum artık

• bunun onları ilgilendirmeyecegini seni raat bırakmalarını söyle

• öyle yapacağım artık

• Üniversiteye kadar bekle. Sevgilinin olması şart değil..

0|0
    0|0
    • bende tam böyle düşünüyorum ama ağladım artık en son

• Ağlamanın ne lüzumu var ? İstemiyorsan istemiyorsun kimse de karışmasın tepkini koy sende sertçe.

• Keşke öyle olabilsem ama olacagım artık..

Yükleniyor...