Ayrıldığınız Kişiye "Hakkınızı" ....

Ayrıldığınız Kişiye Hakkınızı Helal Eder misiniz? Bu Ayrılık Kötü olsa Bile?

0|0
24|12

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 23

• Etmeyebilirim, canımın yanmasına bağlı...

0|1
    0|0
  • ederim elbette ama sadece 1 kişiye etmedim ama helal olmasında demedim sadece Allah'a havale ediyorum seni edecekse helalide haramıda o bilir dedim 3 sene sonra ulaştı bana çok ağladı yalvarırım hakkını helal et senden sonra hiç bişey senle ki gibi olmadı diye yine etmedim Allah'a havale ediyorum o karar versin akıbetine dedim geçtim

0|1
    0|0
  • Eder ve Allaha havale ederim.. Allahla onun arasına karışamam

0|1
    0|0
  • Mecnun da hakkını helal etmemiş leyla'ya.. Hani ahirette yüzleşmek için .. Son kez görmek için ..

0|1
    0|0
  • Ederim bidaha yüzünü görmek istemem

0|1
    0|0
  • geri geldiğini yeni fark ettim,hoş geldin...

ahirette kimsenin hakkıyla uğraşmamak için helal ediyorum ama vakti zamanında etmediklerim oldu ve şuan pişmanlığını yaşıyorum

0|1
    0|0
  • rahat uyu yar sana hakkımı helal ettim . durum ne olursa olsun helal etceksin.. kimsenin hakkı kimsede kalmasın bence..

0|1
    0|0
  • ne kadar kotu olduguna bagli biraz.

0|1
    0|0
  • ederim ama beni çok üzdüyse etmem

0|1
    0|0
  • ederdim... insan yasadıgı hiçbir şeyden pişman olmamalı.. cunku o an onu istedın sectın ve yasadın.. acısıyla tatlısıyla.. kotu bıle ayrılsan etmek en dogrusu.. sevginden öte hak var mı ki? etmeyesinn..

0|1
    0|0
  • ne olursa olsun bir zaman sevmişim değer vermişim tabiki helal ederim helal ettim de..

0|1
    0|0
  • Son nefesime kadar helal etmeyecegim. Bu dunyada ben yandim obur tarafta o yansin. Yaptiklarini asla unutmam ziyan etti.

0|0
    0|0
  • Etmem sürünsün pislik

0|1
    0|0
  • Ederdim tabiiki kimsenin hakkı üzerimde kalmasın aman diyim -.-

0|1
    0|0

• Canımı yakana hakkımı helal etmem.

0|1
    0|0
  • evet ederim.

0|1
    0|0
  • evet ederim.ettim.

0|1
    0|0
  • ne olursa olsun ederim...o pişman olsun..!

0|0
    0|0
  • Kötüyse etmem ne etcem.

0|0
    0|0
  • Etmem. Öteki dünyaya kalsın diye hesabımız:)

0|0
    0|0
  • Kolay kolay hakkımı haram etmem, inanırım ve zarar görsün istemem; ama canımı yakana da sonuna kadar haram ederim. Karşılığında cenneti sunsalar helal etmem.

0|1
    0|0
  • son sevgilime beni haksız yere engelleyip hayatından çıkardığı için çok kızıp öyle bir söylemde bulundum bunu hissetmiş olacakki biraz zaman geçtikten sonra engeli açtı :D

0|1
    0|0
  • Asla etmem ;)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Ederim sonuçta onu sevmişimdir,bu benim seçimim

0|1
    0|0
  • Ben aldım karşıma dedim: Seninle iyi ya da kötü anılarımız,güzel günlerimiz oldu benden yana sana helal olsun senınki sende kalsın dedim boynuma sarıldı benimkide helal olsun dedi . Kötü bile olsa helal ederim bana iyi güzel günler yaşatmıs sonucta hakkını yiyemem :)

0|1
    0|0
  • Yeniden barışma ihtimalini bilsem bile yine de helallik ister helalliğimi veririm. Bir kere hakkımı helal etmediğim birini sevmiyorumdur . Sevmediğim biriyle ahirette boşu boşuna tekrar görüp hesaplaşmak istemem.

0|1
    0|0
  • evet bu dünyadaken helalleşmek. aşkda işde herşeyde bir cayın bile hakkı var onda bile helalleşmeden gitmeyin

0|1
    0|0
  • ederim sonucta onunla iyi kötü günler gecirmisim sevgilim olmus .

0|1
    0|0
  • etmedim etmem de hakkı vardır 1 kalemde silip götürür hak haktır "insansa haktır"

0|1
    0|0
  • Hak hukuk işleri ben de yok. Kesinlikle çirkefleşmem.

0|1
    0|0
  • etmiyeeem. hakkımı helal etmiyeeem.

0|1
    0|0
  • Bana hakkini helal et dedi.Bende ona hakkimi helal ettim.Fakat isin en aci tarafi bu karsilikli konusma yani hakkini helal et demesi ve karsiliginda sen de tam et diyecekken gozyaslari suzuveriyor gozlerinden cok ic yakan bir durum yasayan bilir...:((((

0|0
    0|0
  • duruma bagli olarak degisir

0|0
    0|0
  • ederim büyüklük bende kalsın ama asla affetmem onuu

0|1
    0|0
  • valla saçma sapan bhaneler sunduğu halde iyi andım onu. terketti geldi kendi vicdanını rahatlattı bişey demedim.helalleştim gitti...

0|1
    0|0
Yükleniyor...